• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

XVI Gdyński Nocny Przejazd Rowerowy ... kierunek port! (1 opinia)

Po raz szesnasty Gdynia rozświetli się setkami lampek rowerowych (po dwóch latach przerwy spowodowanej COVID). W czerwcu udało nam się wrócić do tradycji! Tradycyjnie w ostatni weekend wakacji zapraszamy na Gdyński Nocny Przejazd Rowerowy! To propozycja dla osób, które chcą spędzić noc na podziwianiu śpiącego miasta z perspektywy podróży rowerem, na rozmowach z osobami o podobnych zainteresowaniach, pozytywnym "zakręceniu" oraz przyjrzeniu się niepowtarzalnemu klimatowi okrytych nocą widoków na panoramę miasta.

Pełna trasa zostanie podana we wtorek przed przejazdem.

Będziemy podróżować ulicami, ścieżkami rowerowymi, gdzie w wielu miejscach jedynym źródłem światła będą światełka naszych rowerów - oto główne powody, dla których warto 2 września (piątek) od godziny 20:00 być razem z nami przy Gdyni Arenie.

Wyjazd planowany jest na godzinę 20:05. Będzie to również miejsce zakończenia.
Trudność trasy zostanie dostosowana tak, aby mogły w niej uczestniczyć całe rodziny. To świetny pomysł na wspólne spędzenie ostatniego weekendu wakacji szkolnych!
Jeździmy dla przyjemności i bez pośpiechu, a przede wszystkim bezpiecznie. Godzina zakończenia przejazdu zależy od wielu czynników, w tym pogody, ilości uczestników, a także ich kondycji i chęci.
Każdy bierze udział w przejeździe na własną odpowiedzialność i sam dba o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

Apelujemy o rozwagę i zwrócenie szczególnej uwagi na bezpieczeństwo zarówno swoje i jak pozostałych (konieczne jest posiadanie działających świateł - zarówno z przodu jak i z tyłu).
Jako organizatorzy będziemy otwierali i zamykali kolumnę podróżujących - prosimy o stosowanie się do próśb i zaleceń organizatorów.

Jeśli chcesz popatrzeć nocą na Gdynię z pustych ulic, wśród migających światełek rowerzystów, jeśli chcesz poznać klimat nocnego przemierzania miasta na rowerze - zapraszamy, przyjedź.

Opinie (1) 1 zablokowana

  • Fajna impreza

    Byliśmy na kilku i zawsze było ciekawie. Jak dopisze pogoda będziemy. Jak będzie padaćć, nie bedzie się nam chiało )

    • 5 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl