• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
PATRONAT

XVII Rodzinny Bieg Gdańszczan (1 opinia)

26 maja 2024 r. na terenie Parku im. Ronalda Reagana odbędzie się XVII edycja Rodzinnego Biegu Gdańszczan. Zapraszamy wszystkich tych, którzy chcą spędzić czas aktywnie na świeżym powietrzu w towarzystwie rodziny i przyjaciół. Wydarzeniu towarzyszyć będzie tzw. strefa rozrywki, w której znajdą się m.in.: stoiska sportowe, zabawy z animatorami oraz wiele innych atrakcji dedykowanych zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Nie zabraknie również strefy gastronomicznej z foodtruckami oraz miejsca na relaks. Gwarantujemy, że atrakcji nie zabraknie.

Zasady biegu:
Każdy uczestnik będzie miał do pokonania 3,5 kilometrową trasę rozciągniętą pomiędzy urokliwymi alejkami parku - w dowolny sposób: sprintem, truchtem bądź spacerem. A zatem zachęcamy do udziału również osoby, które nie są miłośnikami sportu. Jesteśmy nastawieni na dobrą zabawę, a nie na rywalizację. Za ukończenie trasy, każdy z uczestników otrzyma pamiątkowy medal.

Konkursy z nagrodami
W tej edycji przygotowaliśmy zupełną nowość - konkurs na najlepsze przebranie! Motywem przewodnim jest hasło "Jestem z Gdańska", a więc w grę wchodzą wszelkie nawiązania do symboli miasta, liczymy na Waszą kreatywność! Puśćcie wodze fantazji! Każdy ma szansę na wygraną, nie tylko najmłodsi! Nagradzamy w trzech kategoriach: kobieta, mężczyzna i dziecko. Do zgarnięcia są m.in.: bony na zakupy, vouchery, bilety, nagrody rzeczowe i wiele innych. Nagrody ufundowali Partnerzy Biegu: Ambersky, Karuzela Gdańska, Galeria Bałtycka, Ziaja, Helios, Loopy's World, U7, Rada Dzielnicy Zaspa Młyniec. O dodatkowe nagrody w postaci voucherów na zakup sprzętu sportowego powalczą również gdańskie szkoły! Zachęcamy do udziału społeczność szkolną - w tym uczniów, ich rodziców i nauczycieli. Nagrodzimy trzy szkoły, których "reprezentanci" będą najliczniejszą grupą na biegu.

Zapisy:
Aby wziąć udział w biegu wystarczy bezpłatnie zgłosić swoje uczestnictwo w systemie elektronicznym.

Plan imprezy:
09:00 - otwarcie biura zawodów i możliwość odebrania pakietów startowych
09:50 - wspólna rozgrzewka
11:00 - START
12:00 - 13:00 - podsumowanie i wręczenie nagród uczestnikom konkursu
14:00 - podziękowanie wszystkim uczestnikom za udział w imprezie
15:00 - zamknięcie "miasteczka rozrywki" i pożegnanie gości

*Plan imprezy może ulec zmianie, uczestnicy proszeni są o śledzenie wszelkich zmian i informacji dotyczących biegu.


W razie wątpliwości lub dodatkowych pytań związanych z Rodzinnym Biegiem Gdańszczan zapraszamy do kontaktu:
biuro@ssm.gda.pl

Lokalizacja wydarzenia:
Park im. Ronalda Reagana, w okolicach ul. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego 20(naprzeciwko Fitness Klub ZDROFIT Gdańsk Przymorze).

Uwaga
Odbiór pakietów startowych będzie możliwy wyłącznie w dniu wydarzenia (26.05) od godziny 9:00 w Parku Reagana.

Informacja o biletach

Wymagana rejestracja
cze 2

niedziela, godz. 10:00

Gdańsk Brzeźno, parking na końcu al. Jana...
bilety 59 zł
przedsprzedaż 49 zł

Opinie (1)

  • smuteczek

    bardzo szkoda, że w tym roku Bieg Rodzinny będzie bez dmuchańców. Cały rok czekaliśmy i takie niemiłe zaskoczenie, dzieciaki baaaaardzo zawiedzione.

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl

Najczęściej czytane