stat
Impreza już się odbyła

Z Kompasem

Przygoda, rywalizacja, aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu - to lubimy!

Wiemy, że wielu z Was podziela nasze zainteresowania, dlatego postanowiliśmy zorganizować Rajd na orientację - imprezę, w której liczyć się będzie sprawność fizyczna oraz umiejętności związane z orientacją w terenie, posługiwaniem się mapą czy kompasem.

Zapraszamy nie tylko weteranów podobnych imprez, ale także wszystkich, którzy chętnie biegają czy jeżdżą na rowerze. Do udziału zachęcamy także osoby spoza Trójmiasta i okolic - Kaszuby to idealne miejsce dla miłośników aktywnego wypoczynku.

ProgramSzeroka oferta tras pieszych i rowerowych oraz ich zróżnicowany charakter sprawiają, że każdy Uczestnik zajdzie tutaj coś dla siebie.

Startujemy zawsze w ostatni weekend maja oraz ostatni weekend września (duże Rajdy "Z kompasem") oraz dwa tygodnie przed Świętami Bożego Narodzenia (Mikołajkowy Kompas). Na wiosnę z kolei zabieramy Was do Szwecji na Kompas Wikingów.

Oprócz rywalizacji na trasach znajdziecie u nas również bogaty, cieszący się uznaniem Rajdowy Bufet: przepyszne śledziki po kaszubsku, wspaniały, rozgrzewający żurek, soczyste kiełbaski z ogniska, kawa i herbata z cytrynką do woli.

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    80 zł
  • Bilet ulgowy
    30 - 50 zł
  • Przedsprzedaż
    60 zł
OSOBY DOROSŁE
60 zł 23 czerwca do 03 lipca 2020
80 zł od 04 do 11 lipca 2020

OSOBY W WIEKU 7-17 LAT
40 zł od 23 czerwca do 03 lipca 2020
50 zł od 04 do 11 lipca 2020

DZIECI W WIEKU 4-6 LAT
25 zł od 23 czerwca do 03 lipca 2020
30 zł od 04 do 11 lipca 2020

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl