• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Z Mapą do Lasu Gdynia, ul. Marszewska

Od niedzieli 23 maja 2021 od godz. 10:30 do niedzieli 13 czerwca 2021 do godz. 13:30 zapraszamy na spotkanie treningowe "Z Mapą do Lasu" organizowane przez zawodników klubu orientacji sportowej UKS "Azymut 45" Gdynia. Tym razem trasy są przygotowane w pięknych i ciekawych lasach w okolicy Marszewa.

kwi 28

niedziela, godz. 9:30

Przywidz, Parking przy ul. Spacerowej
bilety 40-50 zł
ulgowy 20-30 zł
Szczegóły tutaj.

Nasze spotkania mają na celu umożliwienie aktywnego spędzenia czasu z jednoczesnym szkoleniem własnych umiejętności orientacji w terenie.
A wszystko to na specjalnie przygotowanych mapach i za każdym razem innych, wcześniej nieznanych atrakcyjnych trasach. Na każdym spotkaniu są przygotowane do wyboru różne, w zależności od stopnia zaawansowania, trasy. Każda forma pokonywania trasy - spacerowanie, maszerowanie, truchtanie - jest dopuszczalna, każdy decyduje sam.
To Ty wybierasz sposób w jaki chcesz spędzić ten czas!


Jeśli chcesz pospacerować z mapą, indywidualnie, w grupie, z rodziną (trasa dla początkujących jest tak zbudowana, żeby nawet najmłodsi mogli ją pokonać), chcesz potruchtać, spokojnie pobiegać lub pościgać się, czy też szukasz nowych wyzwań! Zapraszamy!


Wszelkie pytania prosimy kierować na adres e-mail: zgloszenia@azymut45gdynia.org - z chęcią na nie odpowiemy.
Jeśli masz ochotę wyjść do lasu, oderwać się na chwilę od miejskiego zgiełku i w miłej atmosferze spędzić czas, wszystko będzie przygotowane!

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl