stat
Impreza już się odbyła

Z Mapą do Lasu Sopot

Zapraszamy na spotkania treningowe rekreacyjno-sportowe organizowane przez zawodników klubu orientacji sportowej  UKS "Azymut 45".

sie 7

sobota, godz. 10:00

Gdańsk-Wrzeszcz, Podleśna Polana, koniec ul....
sie 15

niedziela, godz. 9:45 - 13:00

Gdańsk Górki Wschodnie, Parking
Wstęp wolny
Szczegóły tutaj.

Nasze spotkania mają na celu umożliwienie aktywnego spędzenia czasu z jednoczesnym szkoleniem własnych umiejętności orientacji w terenie. A wszystko to na specjalnie przygotowanych mapach i za każdym razem innych, wcześniej nieznanych, atrakcyjnych trasach.
Do wyboru są różne trasy: od łatwych dla osób początkujących z małymi dziećmi, po trasy będące wyzwaniem dla zawodowców. Każdy decyduje sam jak chce pokonać trasę: można spacerować, truchtać, czy ścigać się.

Nadal masz obawy, że to nie dla Ciebie? Niepotrzebnie! Na starcie czekają osoby zajmujące się orientacją od wielu lat, które z chęcią wytłumaczą Ci jak zacząć!
Jeśli chcesz pospacerować z mapą - indywidualnie, w grupie, z rodziną (trasa dla początkujących jest tak zbudowana, żeby nawet najmłodsi mogli ją pokonać), chcesz potruchtać, spokojnie pobiegać lub pościgać się, czy też szukasz nowych wyzwań - zapraszamy!
Wszelkie pytania prosimy kierować na adres e-mail: zgloszenia@azymut45gdynia.org - z chęcią na nie odpowiemy.
Jeśli masz ochotę wyjść do lasu, oderwać się na chwilę od miejskiego zgiełku i w miłej atmosferze spędzić czas, wszystko będzie przygotowane!
 

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl