stat
Impreza już się odbyła

Z Mapą do Lasu

 • Kalendarz
  24 sierpnia - 6 września, godz. 10:30
 • Lokalizacja
  Trójmiasto, różne lokalizacje
  Organizator: Azymut 45
 • Bilety
  10

Zapraszamy na spotkania treningowe rekreacyjno-sportowe organizowane przez zawodników klubu orientacji sportowej  UKS "Azymut 45". Nasze spotkania mają na celu umożliwienie aktywnego spędzenia czasu z jednoczesnym szkoleniem własnych umiejętności orientacji w terenie. A wszystko to na specjalnie przygotowanych mapach i za każdym razem innych, wcześniej nieznanych, atrakcyjnych trasach.

paź 21-23

czwartek - sobota, godz. 18:00

Gdynia - Karklskrona
bilety 370 zł
ulgowy 290 zł
przedsprzedaż 330 zł

16 - 24 października 2021, godz. 11:00

Gdańsk, Niedźwiednik
Do wyboru są różne trasy: od łatwych dla osób początkujących z małymi dziećmi, po trasy będące wyzwaniem dla zawodowców. Każdy decyduje sam jak i z kim chce pokonać trasę. Lista lokalizacji, w których czekają na Was treningi TUTAJ.

Jeśli chcesz pospacerować z mapą - indywidualnie, w grupie, z rodziną (trasa dla początkujących jest tak zbudowana, żeby nawet najmłodsi mogli ją pokonać), chcesz potruchtać, spokojnie pobiegać lub pościgać się, czy też szukasz nowych wyzwań - zapraszamy!

Wszelkie pytania oraz zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail: zgloszenia@azymut45gdynia.org. Pamiętaj o wyborze lokalizacji i rodzaju trasy przy zgłoszeniu.

Jeśli masz ochotę wyjść do lasu, oderwać się na chwilę od miejskiego zgiełku i w miłej atmosferze spędzić czas, wszystko będzie przygotowane!

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl