• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Z Mapą do Lasu - trening dla każdego - samodzielnie w Wielkim Kacku

Tym razem zapraszamy do Wielkiego Kacka. Nasze ogólnodostępne treningi to sposób na aktywne spędzanie czasu z jednoczesnym szkoleniem własnych umiejętności orientacji w terenie. A wszystko to na specjalnie przygotowanych mapach i za każdym razem innych, wcześniej nieznanych, atrakcyjnych trasach.

DOJAZD na ulicę Orną do wiaduktu kolejowego. Start wszystkich tras wyznaczony jest około 100 metrów od wiaduktu, po stronie Jeziora Kackiego.

Każdy uczestnik sam decyduje jak chce pokonać trasę - można spacerować, truchtać, biegać, a nawet ścigać się - każda forma jest dopuszczalna.
Dodatkowo na jednym z punktów czeka na Was ZAJĄC. Na każdego, kto wyśle do nas swoje zdjęcie z owym zającem, czeka niespodzianka.

Nadal masz obawy, że to nie dla Ciebie? Niepotrzebnie! Chodzi o zabawę i poznanie okolicznych lasów.
Zapraszamy!
Wʏśʟɪᴊ ᴢɢᴌᴏsᴢᴇɴɪᴇ ᴘᴏᴘʀᴢᴇᴢ ғᴏʀᴍᴜʟᴀʀᴢ.

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres e-mail: zgloszenia@azymut45gdynia.org - z chęcią na nie odpowiemy.


Dostępne Trasy:
R - ok. 2,5km - Trasa dla początkujących, rodzin z małymi dziećmi, dzieci - jeśli nie miałaś/eś styczności z mapą, nie znasz symboliki, nie wiesz, jak posługiwać się kompasem to nie czekaj, przyjdź! Przekonasz się, że to potrafisz, pomożemy Ci.
A - ok. 3,0km - Trasa krótka, trochę trudniejsza technicznie od poprzedniej, polecana dla początkujących, którzy mieli już kontakt z mapą - ta trasa to wyzwanie dla początkujących i możliwość doskonalenia swoich umiejętności, w czym z chęcią Ci pomożemy.
B - ok. 4,5km - Trasa średnia- jest to nic innego jak standardowa trasa do biegów na orientację. Aby ją pokonać na pewno trzeba opanować podstawy. Dla profesjonalistów to wyścig z czasem, unikanie najdrobniejszych błędów i walka o każdą sekundę; dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z orientacją, to duże wyzwanie, jeśli Ci się uda rozpoczniesz wyścig z czasem, samym sobą, i błędami, których trzeba będzie unikać. I nad tym będziemy wspólnie pracować.
C - ok. 7,5km - Trasa dla zaawansowanych - "z utrudnieniami". Przede wszystkim ma na celu sprawienie trudności przy realizacji tego treningu. Dlaczego? Żebyśmy wyciągali wnioski, szkolili się i podnosili nasze umiejętności, nawet dla najlepszych pełne jego wykonanie może być wyzwaniem.
* Każda trasa może być w wariancie bez dróg, prosimy o zaznaczenie w zgłoszeniu - jeśli ktoś chciałby utrudnić sobie pokonanie trasy, to polecamy ten wariant, może to okazać się ciekawym doświadczeniem. Usługa jest gratisowa. 
Wszelkie pytania prosimy kierować na adres e-mail: zgloszenia@azymut45gdynia.org. Z chęcią na nie odpowiemy.

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    10 zł
Zgłoszenia na spotkania Samodzielne przyjmujemy przez cały okres dostępności tras poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na naszej stronie lub mailem na adres zgloszenia@azymut45gdynia.org. Odpłatność wynosi 10 zł za każdą wydrukowaną lub zapisaną przez Was mapę. Liczymy na Waszą uczciwość! Opłaty należy dokonać przelewem na nasze konto.

W ciągu 24 godzin od po zaksiegowaniu wpłaty - wysyłamy na podany adres e-mail mapę z wybraną trasą do samodzielnego wydrukowania lub zapisania w telefonie.
Jeśli chcecie otrzymać mapę szybciej, przyślijcie na maila potwierdzenie wpłaty!

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl

Najczęściej czytane