stat
Impreza już się odbyła

Z Sorellą i GR3miasto na wędrownym szlaku

Sorella i GR3miasto zapraszają na aktywny: wędrowny lub rowerowy szlak przez mało znaną część Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Bieszkowickie Moczary, to objęty ochroną obszar malowniczych torfowisk oraz licznych jezior lobeliowych. Jesienią, gdy okoliczna przyroda nabiera złocistych barw, wygląda tu jak w bajce. Do pokonania mamy jedną z dwóch zaproponowanych pętli: 20 km trasę pieszą lub 45 km trasę rowerową, w asyście przewodników. Obie propozycje zakończą się wspólną obiadową biesiadą z kuchni polowej, na którą zaprasza nas Sorella nowy brand w rodzinie Pamapol. Dla uczestników przewidziane są także drobne upominki. Udział w wybranej wycieczce jest bezpłatny, z uwagi jednak na ograniczoną liczbę uczestników, należy wcześniej zarejestrować się.

paź 28

czwartek, godz. 17:30 - 20:30

Sopot Świemirowo, Mikołaja Reja, altana przy...
Wstęp wolny
>>> Jeśli chcesz wybrać się na dwóch kółkach, przejdź do wycieczki rowerowej

1. Sorella to polska marka tzw. łatwej kuchni

Bohaterkami Sorelli są dwie siostry. Jedna z nich jest wegetarianką, która często sięga po potrawy wegańskie, druga wybiera dania mięsne. Inspiracje do tworzenia dań czerpią ze swoich podróży. Sorella to przede wszystkim nowoczesne smaki inspirowane kuchniami świata, linia produktów dla wegan i wegetarian, doskonałe rozwiązania na szybkie lunche w pracy i w domu. Okres wakacyjny okazał się niewyczerpaną skarbnicą inspiracji Natalia i Agnieszka, brand hero marki, przywiozły ze swoich wakacyjnych wycieczek fenomenalne pomysły, które już wkrótce zagoszczą na sklepowych półkach. Tym razem pojawi się skomponowana z wysokiej jakości składników linia mięsna. W skład oferty będą wchodziły gotowe dania na tackach. Podczas niedzielnych aktywności będziemy mieli okazję degustować zarówno dania mięsne jak i bezmięsne.

Dla uczestników przewidziane są także drobne firmowe upominki.

2. Do kogo skierowana jest trasa, jaki się do tego przygotować ?

Najbliższa wędrówka adresowana jest do osób dorosłych, amatorów turystyki pieszej gustujących w wycieczkach turystycznych połączonych z wypoczynkiem na łonie natury. Na wycieczkę można zabrać ze sobą starsze dzieci, młodzież, pod warunkiem, że są w stanie dorównać tempa dorosłym.

Bieszkowickie Moczary, Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego przemierzymy głównie utwardzonymi leśnymi duktami i drogami pożarowymi, którymi wiodą też lokalne szlaki turystyczne.

Dla własnego komfortu warto ubrać się na sportowo, tak aby odzież nie krępowała ruchów. Zważywszy na dość urozmaicony teren sugerujemy buty trekkingowe o twardej podeszwie, gdy jest wilgotno najlepiej za kostkę. Dla lepszej koordynacji i równowagi w terenie, warto wziąć kije nordic-walking lub trekkingowe. Na wędrówkę należy zabrać także prowiant, a w szczególności coś do picia, co by po drodze nie zaschło w gardle.

3. Tempo: turystyczne, ale bez zamulania

Ps. wędrujemy niezależnie od pogody
Jeśli boisz się, że zmokniesz, weź ze sobą odpowiednią odzież, parasol

Sorella i GR3miasto zapraszają na bezpłatne wycieczki: do wyboru trasa piesza lub rowerowa oraz gorące podsumowanie w postaci obiadu z kuchni polowej. A wszystko na terenie malowniczych  terenów Bieszkowickich Moczarów, Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Aktywny wypoczynek, wyśmienita kuchnia, to też dobry pretekst do poznania nowych, pozytywnie zakręconych ludzi.
Sorella i GR3miasto zapraszają na bezpłatne wycieczki: do wyboru trasa piesza lub rowerowa oraz gorące podsumowanie w postaci obiadu z kuchni polowej. A wszystko na terenie malowniczych terenów Bieszkowickich Moczarów, Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Aktywny wypoczynek, wyśmienita kuchnia, to też dobry pretekst do poznania nowych, pozytywnie zakręconych ludzi. fot. GR3miasto


4. Świadczenia:

- Parking na pozostawienie pojazdu, toaleta
- Opieka przewodników na wybranej trasie (prowadzący i zamykający)
- Apteczka pierwszej pomocy
- Gorący posiłek serwowany z kuchni polowej Sorella
- Pamiątkowe zdjęcia do 2-3 dni po wydarzeniu

5. Miejsce rozpoczęcia i zakończenia wycieczki:

Parking leśny nad Jeziorem Borowo / Nowy Dwór Wejherowski
Lokalizacja zbiórki:
>>> Zobacz na mapie dokładną lokalizację zbiórki

- Zbiórka o godz. 9:45 / sprawdzenie obecności
- Rozpoczęcie wycieczek o godz.10:00
- Czas trwania wycieczki rowerowej max. do godz. 13:30
- o godz. 14:00 rozpoczęcie biesiady z kuchni polowej Sorella

6. Zgłoszenia i warunki udziału:

- Udział w wybranej wycieczce jest BEZPŁATNY

Zgłoś swój udział organizatorowi podając:
- imię, nazwisko, nr telefonu, mailowo na adres: gr3miasto@gmail.com
- zgłoszenia: przyjmowane są drogą mailową do piątku, 15 października 2021 r. do godz.12:00*
lub wyczerpania się miejsc (ewentualna informacja zostanie podana na stronie Trojmiasto.pl)

- Łączna ilość uczestników na obu trasach: 100 osób

Masz obawy?
>>> Zobacz relacje z naszych wycieczek na Portalu Trojmiasto.pl

Każdy uczestnik wędrówki akceptuje REGULAMIN UCZESTNICTWA

Sorella i GR3miasto z pewnością rozochocą twoje ciało oraz podniebienie. Świeże powietrze, malownicze lasy, jeziora lobeliowe, barwne torfowiska i smaczny posiłek na koniec wycieczki z dodadzą energii do dalszych działań. Z pewnością wrócisz z nami na szlak i to nie tylko jesienią.
Sorella i GR3miasto z pewnością rozochocą twoje ciało oraz podniebienie. Świeże powietrze, malownicze lasy, jeziora lobeliowe, barwne torfowiska i smaczny posiłek na koniec wycieczki z dodadzą energii do dalszych działań. Z pewnością wrócisz z nami na szlak i to nie tylko jesienią. fot. GR3miasto


Wędrówka prowadzona będzie przez dwóch przewodników:

- prowadzącego: Izabela Walczak
- zamykającego: Emilia Kochanowicz

kontakt:
Mail: gr3miasto@gmail.com
Tel. +48 502 778 115

Sponsor wydarzenia:
Sorella, Pamapol
 

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl