wiadomości

Zaduszki na sportowo

Najnowszy artukuł na ten temat Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej

W Dzień Zaduszny przypadła ósma edycja "Biegaj z MOSiR i Gazetą Wyborczą". W pierwszą niedzielę listopada na starcie biegu pojawiło się ponad 40 osób. Trasa biegu wiodła duktem leśnym prowadzącym wzdłuż ścieżki rowerowej. Przerwa na gimnastykę miała miejsce przy oczku wodnym Parku Nadmorskiego

.

Na mecie na startujących czekał Adam Korol z rodziną. Dzieci mistrza olimpijskiego w wioślarstwie dokonały losowania nagród. Wybierano spośród wszystkich opasek umieszczonych przez biegaczy w specjalnej urnie. Pierwsza nagroda trafiła do Sandry Bieńkowskiej z Gdańska, a posiadaczem drugiego odtwarzacza MP4 stała się Maja Hartung z rolkarskiej Grupy Twister, która na czas biegu zamieniła rolki na buty biegowe.

Następna edycja imprezy odbędzie się 7 grudnia. Wystartować mogą wszyscy chętni, gdyż tutaj naprawdę liczy się udział, bo nie prowadzona jest nawet klasyfikacja z wynikami.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Informacje

Reklama

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl