• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Zapisy do Letniej Basket Ligi Trójmiasto!

W Trójmieście startuje druga edycja letniej ligi koszykówki. Wszystkie mecze rozgrywane będą w klimatyzowanej, pełnowymiarowej hali. Na harmonogram rozgrywek nie będzie miała wpływu nasza kapryśna bałtycka pogoda, nie będzie straszny upał ani deszcz. Zapisy potrwają do 13 sierpnia! Mistrza Letniej Basket Ligi Trójmiasto 2019 poznamy w drugiej połowie września!

Rozgrywki Letniej Basket Ligi Trójmiasto odbywają się systemem 5x5 w kategorii open i są świetną okazją na przygotowanie się do sezonu. Spotkania rozgrywane będą w dniach powszednich - od poniedziałku do czwartku w godzinach wieczornych 19.00-22.00.

Główną areną zmagań będzie - mieszcząca się w centrum Trójmiasta oraz posiadająca łatwy dojazd transportem publicznym jak i prywatnym - Hala Zespołu Szkół Handlowych w Sopocie przy ul. Wejherowskiej i al. Niepodległości. W razie potrzeby zostaną uruchomione dodatkowe obiekty w Sopocie, Gdańsku i Gdyni.

Rywalizacja na parkietach Letniej Basket Ligi wystartuje 20 sierpnia i docelowo toczyć się będzie w dwóch rundach - faza grupowa oraz play-off. System rozgrywek jak i szczegółowy terminarz zostanie dopasowany do ilości zakwalifikowanych zespołów. W trakcie meczów prowadzone będą pełne statystyki indywidualne oraz drużynowe. Przejrzysta prezentacja danych meczowych na stronie rozgrywek pozwala na analizę i szybkie porównanie zespołów, zawodników oraz dostęp do rankingu i rekordów zarówno z aktualnego sezonu jak i późniejszego archiwum.

Dzięki licznym partnerom zostaną nagrodzeni zwycięzcy oraz zespoły z podium a także MVP i pierwsza piątka ligi All-Star. Co serię przyznana zostanie nagroda MVP kolejki. Nie zabraknie także nagród dla rekordzistów zawodów i specjalnych wyróżnień. A wszystkie zespoły ligi zostaną uhonorowane dyplomami pamiątkowymi z zdjęciem drużyny.

Szczegółowe informacje telefonicznie 794-023-023, mailowo biuro@basketliga.pl oraz na stronie internetowej: www.Letnia.Basketliga.pl. Zapraszamy na profil ligi na Facebooku pod łatwym do zapamiętania adresem: fb.me/LetniaBasketLiga. Można z nami szybko się skontaktować także poprzez mobilnego Messengera: m.me/LetniaBasketLiga.

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl