stat
Impreza odwołana
PATRONAT

Zawody Nordic Walking - Czyżewskiego

Zapraszamy na zawody Nordic Walking 2020, które odbędą się 16 sierpnia. W tym roku, ze względu na obowiązujące podczas imprez sportowych obostrzenia, na starcie Nordic Walking Gdańsk może stanąć 250 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń, dlatego miłośnicy Nordic Walking, którzy stęsknili się za udziałem w zawodach powinni jak najszybciej wpisać się na listę startową.

gru 5

sobota, godz. 9:30 - 14:00

Gdańsk Ujeścisko, Kozacza Góra 74
bilety 15 - 22 zł
ulgowy 1 - 10 zł
przedsprzedaż 15 zł
Niektórzy po prostu lubią to uczucie, gdy rywalizacja sportowa podnosi poziom adrenaliny. Dla innych liczy się pozytywna atmosfera imprezy i okazja, żeby spotkać się w doborowym towarzystwie. Nie brakuje też osób, które lubią ruch na świeżym powietrzu i zapierające dech w piersiach widoki Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Nieistotne jednak, jaki jest powód, dla którego zgłaszasz się do startu w zawodach Nordic Walking Gdańsk - najważniejsze jest samo uczestnictwo!

Warto pamiętać, że Gdański Ośrodek Sportu dba o bezpieczeństwo uczestników imprez sportowych, które organizuje, dlatego zawodników również prosimy o odpowiedzialność i przestrzeganie obowiązujących reguł. Podczas tegorocznej imprezy Nordic Walking Gdańsk do pokonania będzie 5-kilometrowa trasa, a biuro zawodów, start oraz meta usytuowane będą na przedłużeniu ulicy Czyżewskiego, przy wejściu do Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Po raz kolejny zawody odbędą się więc na terenach znanych i lubianych przez trójmiejskich miłośników Nordic Walking.

Tym wszystkim, którzy jeszcze się wahają, czy warto wziąć udział w imprezie przypominamy - przy odpowiedniej technice ruchu, podczas marszu z kijami aktywizujemy do 90% naszych mięśni. Samo zdrowie! Do zobaczenia na starcie!

Miejsce: Gdańsk Oliwa, wejście do lasu na przedłużeniu ul. Czyżewskiego, za biblioteką AWFiS
Organizator: Gdański Ośrodek Sportu
Patronat: Nadleśnictwo Gdańsk
Patroni Medialni: Trójmiasto.pl, Radio Gdańsk, chodzezkijami.pl, Dziennik Bałtycki, gdansk.pl

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    10 zł
Uczestnicy do 18 roku życia zwolnieni są z opłaty startowej, dla pozostałych wynosi ona 10 PLN.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl