stat
Impreza już się odbyła

Zdrowy sen (1 opinia)

Zdrowy sen to propozycja zajęć dla osób w każdym wieku ale przede wszystkim o każdym zakresie sprawności fizycznej. Uczestnicy mogą nie mieć żadnych wcześniejszych doświadczeń w tym zakresie. Zdrowy sen to rozluźnienie wewnętrznego napięcia ale także zdobycie umiejętności radzenia sobie z konsekwencjami stresowych sytuacji.

Program obejmuję ćwiczenia oddechowe, relaksacyjne oraz gimnastykę. Oparty jest na doświadczeniu naszych fizjoterapeutów, lekarzy ale przede wszystkim na naszym doświadczeniu w radzeniu sobie z sytuacjami stresowymi.

Zajęcia w miesiącu grudniu będę płatne 50 zł 1h. Seniorzy w grudniu wchodzą za darmo.

Grupy w których pracujemy nie przekraczają 5 osób, ponieważ dla nas najważniejsze jest indywidualne podejście oraz poprawność wykonywanych ćwiczeń. Na zajęcia wystarczy zabrać wygodne ubrania i pozytywne nastawienie.

Szczegółowe informacje oraz zapisy pod numerem + 48 535 100 195.
Osoba prowadząca zajęcia Natalia Dyc.

Opinie (1)

  • jak sie wyspać

    Moja dobra rada zwracajmy uwaga na to na czym śpimy , odkąd kupiłam materac piankowy śpie jak suseł i w końcu bóle kregosłupa przestały dokuczać . naprawdę warto odwiedzić strone Art Medic Viscotherapy.

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Informacje

Reklama

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl