stat
Impreza już się odbyła

Zostań Wojowniczką - Trójmiasto

Ruszamy z drugą edycją 'Zostań Wojowniczką', ta wiadomość skierowana jest do przyszłych Trójmiejskich Wojowniczek. Zabieram się ponownie za projekt, ale tym razem w Trójmieście. Poszukuję 12 kobiet, które chcą zrobić wzorową formę i wystąpić w biegu OCR Biegun.


Treningi dzielimy na 2 zestawy tygodniowo:

1) Siłowo-wytrzymałościowy
2) Biegowo- przeszkodowy

Siła i wytrzymałość
Będą to zajęcia na sali sportowej , będziemy wykorzystywać na nich wszystko co się tylko da. Począwszy od hantli, lin, kul kettlebell i sztang, po piłki lekarskie, drabinki, równoważnie. Nie byłabym sobą, gdyby zabrakło ćwiczeń rozciągających więc i one się pojawiają, co jest bardzo istotne.

Bieg i przeszkody
Treningi odbywać się będą na świeżym powietrzu , bez względu na pogodę (nie ukrywajmy, zaraz nadchodzi zima, będzie cudnie, a nie wiadomo jaką pogodą zaskoczy Nas marzec)

Jeśli nie lubisz biegać, to uwierz mi, biegnąć (nie tylko po drodze, chodniku, parku itp. itd.) w gronie dwunastu Wojowniczek, od razu będzie to Twój nr 1.

Do wykorzystania mamy również przeszkody, które pojawią się na biegu. Najciekawsze jest to, że wiele z tych przeszkód mamy pod nosem u siebie w domu. Chodząc na treningi wszystkie place zabaw, wszystkie połamane drzewa i duże kałuże będą Ci się kojarzyć tylko z biegami przeszkodowymi. Żeby idealnie się przygotować, będziemy korzystać również z Parku OCR na Kolibkach

Więcej informacji już wkrótce

Obserwuj na bieżąco..

Pytaj, dzwoń i zapisuj się na pierwszy trening , który odbędzie się już na początku września.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl