Zwycięzcy z Łysej Góry

19 stycznia 2009 (artykuł sprzed 15 lat)
Stok na Łysej Gorze na zawody dla miłośników narciarstwa udostępniony zostanie równie w najbliższą sobotę, 24 stycznia od godziny 11.00. Stok na Łysej Gorze na zawody dla miłośników narciarstwa udostępniony zostanie równie w najbliższą sobotę, 24 stycznia od godziny 11.00.

Blisko stu miłośników narciarstwa i snowboardu przystąpiło do rywalizacji w pomorskiej eliminacji XIV Amatorskich Mistrzostw Polski FAMILY CUP 2009. W zawodach przygotowanych przez MOSiR Sopot na Łysej Górze rywalizowano indywidualnie oraz w klasyfikacji rodzinnej. Ci którzy na dobre połknęli bakcyla białego szaleństwa nad morzem będą mogli spróbować sił w Sopocie jeszcze raz w najbliższą sobotę

.

Slalomowa trasa została ustawiona na dobrze przygotowanej trasie. - Przed zawodami stok został dośnieżony i zratrakowany, aby uczestnicy mogli rywalizować w dobrych i bezpiecznych warunkach - podkreśla Marcin Wargin, dyrektor MOSiR.

Do rywalizacji w różnych kategoriach wiekowych stanęły osoby liczące od 6 do 52 lat. O końcowych rezultatach decydowała suma czasów dwóch przejazdów. Najlepsi otrzymali puchary i dyplomy, a między wszystkich zawodników rozlosowane liczne nagrody-niespodzianki. Finał Family Cup 2009 odbędzie się w dniach 6-8 marca w Kluszkowcach.

Krzysztof Kirkor /Gdynia/ 26,10

W najbliższą sobotę sopocki MOSiR oraz "Art Designe" organizują kolejną eliminację zawodów narciarskich z cyklu Grand Prix Sopotu. Zapisy do rywalizacji w 8 kategoriach wiekowych przyjmowane będą w dniu zawodów do godziny 10.30 na Łysej Górze.