stat
Impreza już się odbyła

ekoKajak

Zadbaj razem z nami o środowisko. ekoKajak to Akcja polegająca na udostępnieniu sprzętu wodnego dla osób, które zobowiążą się do pozbierania śmieci z wody na trasie spływu.

Akcja odbywa się codziennie od 01.05.2021 do 31.05.2021 roku. Wypożyczalnia jest otwarta w godzinach 8:00 - 18:00, wypożyczać sprzęt można od godziny od 9:00, a oddać najpóźniej do 17:00.

Wypożycz bezpłatnie sprzęt wody i uzbieraj minimum trzydzieści litrów śmieci.

W ramach akcji uczestnikom przysługują dwie godziny użytkowania sprzętu wodnego. Liczba osób biorących udział w akcji w tym samym czasie jest ograniczona. Jednocześnie udostępnionych może być 5 kajaków, 2 rowerki wodne i jedna łódź wiosłowa. Udostępnienie sprzętu odbywa się po zgłoszeniu chęci udziału poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego, przesłanie go na adres ekokajak@sportgdansk.pl najpóźniej dzień przed deklarowaną datą spływu oraz po otrzymaniu potwierdzenia przyjęcia ww. zgłoszenia.

Formularz zgłoszeniowy

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl