• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
Aktualna edycja
Nordic walking

100 km Nordic Walking na 100-lecie Niepodległości RP

Zapraszamy do udziału w sportowych obchodach uczczenia 100-lecia odzyskania Niepodległości Polski.

lip 27

sobota, godz. 12:00 - 16:00

Gdańsk, plaża Stogi, wejście na...
Wstęp wolny
sie 10

sobota, godz. 12:00 - 16:00

Gdańsk, plaża Stogi, wejście na...
Wstęp wolny
Celem imprezy jest uczczenie 100-lecia odzyskania Niepodległości Polski oraz próba uzyskania 100 kilometrowego dystansu przez startujące drużyny. Wydarzenie ma popularyzować aktywności fizycznej pro rodzinnej oraz zdrowy styl życia właśnie dzięki nordic walking, slow jogging.

Chcemy wyłonić najlepszych zawodników w klasyfikacji drużynowej Nordic Walking i slow jogging, propagować ideę aktywności fizycznej wśród mieszkańców Polski wraz ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb osób niepełnosprawnych.

Uprasza się, aby Uczestnicy i kibice byli ubrani w kolory barw narodowych oraz w akcentach patriotycznych.

PROGRAM:

10:00 - 13:30 - biuro imprezy - weryfikacja zgłoszeń elektronicznych
12:00 - Uroczyste otwarcie imprezy
12:10 - Hymn narodowy
12:15 - Rozgrzewka
12:30 - 14:30 - Starty drużyn w nordic walking, slow jogging
15:00 - Dekoracja


ZAPISY: https://www.awfis.gda.pl/index.php?id=24&items=13923

ZAPISY: https://b4sportonline.pl/100_lecie

Sama impreza Nordic Walking na AWFiS Gdańsk to idealna okazja, aby rozpocząć swoją przygodę z kijkami. Uczestnicy podczas spotkań poznają prawidłową technikę marszu oraz dowiedzą się, jak należy dobierać sprzęt i ubiór do ćwiczeń. Wykwalifikowani instruktorzy wskażą i skorygują najczęściej popełniane błędy. Dzięki odpowiedniej metodzie nauczania techniki marszu zajęcia można dostosować do stopnia koordynacji i wydolności podopiecznych.

Aby zagłębić się w tajniki Nordic Walking może stawić się na bezpłatne zajecia Nordic Walking - miejsce spotkań AWFiS Gdańsk wejscie główne. Wspólne treningi w ramach Akademii Zdrowia Santander Consumer Banku będą odbywać się cyklicznie, przez 30 tygodni, do 27 listopada. Nad poprawnym wykonywaniem ćwiczeń będą czuwać profesjonalni instruktorzy z Polskiej Federacji Nordic Walking. Trenerzy będą prowadzić godzinne ćwiczenia, poprzedzone rozgrzewką w każdy wtorek o godzinie 17:00. Zajęcia odbywać się będą na świeżym powietrzu. Może wziąć udział w nich każdy bez względu na wiek czy poziom zaawansowania. Wszystkie informacje na temat zajęć znajdują się na stronie:
www.pfnw.eu/nordicwalkingnarecepteInformacja o biletach

obowiązują zapisy

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl