• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Alternatywna na Orientację - Sarna 2018 (1 opinia)

 • sobota, 7 kwietnia 2018, godz. 9:30
 • Lokalizacja
  Sopot brodwino, SP nr 9, ul. Kolberga 15
 • Bilety
  15-45

Navigatoria to zespół zawodników startujących w rajdach przygodowych, imprezach na orientację i ultramaratonach, ale także ekipa organizatorów, którzy już od kilku dobrych lat tworzą cykl Alternatywa na Orientację. W sobotę 7 kwietnia zapraszają na drugą edycję cyklu w sezonie 2018 - AnO Sarna. Impreza rozgrywana będzie w okolicach Brodwina w Sopocie.

AnO Sarna to edycja stworzona by cieszyć się nadchodzącą wiosną. Trasa Rodzinna kręcić się będzie wobec tematów przyrodniczych, najmłodsi i starsi będą się mogli zatem czegoś dowiedzieć o lesie i jego mieszkańcach. Trasa Podstawowa to unikalne połączenie fabularnej gry handlowej i nawigacji. Natomiast na Trasie Za-trudnej ze wszystkich sił postaramy się, abyście się zgubili. Wybór należy do Was!

Zapraszamy na stronę wydarzenia na fb

Szczegółowe informacje na temat "AnO Sarna 2018":

1. Organizator:

- Organizatorem imprezy jest: Navigatoria Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie.
Komisja sędziowska, budująca i wykonawcza: Arkadiusz Witer, Marcin Szulc, Rafał Adametz
-Współorganizatorem imprezy jest: Sopocki Oddział PTTK im. dr Aleksandra Majkowskiego.

2. Baza/start:
- Sopot Brodwino, Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Kolberga 15 zobacz na mapie Sopotu
- Rejestracja w bazie od godziny 09:50 do 10:50
- Start: patrz opisy tras

3. Formuła / Trasy:

Trasy do wyboru:

Podstawowa (TP):
Trasa pokonywana pieszo, o umiarkowanej trudności nawigacyjnej. Tym razem połączona z fabularną grą handlową. Doskonała dla tych, którzy potrafią już poruszać się w terenie za pomocą mapy i kompasu i chcą rywalizować z innymi. Dystans 5-6 km. O godzinie 10:55 odbędzie się odprawa, na której wyjaśnione zostaną zasady pokonywania gry i pokonywania trasy. Start wspólny o godz. 11:10

Rodzinna (TF):
Pokonywana pieszo, łatwa i przyjemna, ale także pełna niespodzianek! Trasa przeznaczona zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i osób chcących poznać czym są zawody na orientację. O godzinie 11:10 odbędzie się odprawa, na której wyjaśnione zostaną zasady pokonywania trasy. Dystans ok. 4 km. Start wspólny o godz.11:25

Za-trudna (TZ):
Pokonywana pieszo, trasa zaliczana do całorocznej klasyfikacji AnO-TZ Trudna nawigacyjnie trasa. Możliwa niepełna treść mapy, punkty stowarzyszone. Obowiązuje regulamin InO PTTK. Start interwałowy (3-2 min w zależności od ilości zgłoszeń). Minuty startowe przypisywane po wysłaniu formularza zgłoszeniowego. Dystans ok. 7 km. Odprawa na 3-2 minuty przed startem danego zespołu. Minuta "zero" = 10:30.

4. Zapisy i opłaty:Podstawowy termin zgłoszeń upływa 4 kwietnia. Od 5 kwietnia do dnia poprzedzającego imprezę trwa dodatkowy termin zgłoszeń. Zgłosić się można także w dniu imprezy w bazie. Wysokość wpisowego określa tabela (pkt 6 regulaminu na stronie organizatora). Organizator nie gwarantuje pełnych świadczeń zespołom zgłoszonym w dniu imprezy.

Wpisowe należy wpłacać na rachunek bankowego organizatora o numerze:
19 1140 2004 0000 3202 7624 8939 (mBank) do dnia poprzedzającego imprezę.
W tytule przelewu należy wpisać wg wzoru:
"Wpisowe AnO Sarna 2018, imię i nazwisko osoby/osób/nazwa zespołu /rodzaj trasy (TP lub TF lub TZ)". W dniu imprezy wpisowe należy uiścić podczas rejestracji w bazie.

- Wysokość wpisowego uzależniona jest od daty wykonania przelewu. Wysłanie zgłoszenia z wyborem płatności "W dniu imprezy w bazie" lub niewykonanie przelewu zarówno w terminie podstawowym lub dodatkowym (pkt. 4), wiąże się z koniecznością uiszczenia opłaty podczas rejestracji w bazie, zgodnie ze stawkami oznaczonymi jako "w dniu imprezy".
- Osoby wpłacające wpisowe na wskazane konto otrzymają drogą mailową potwierdzenie wpłynięcia wpłaty. W razie nieotrzymania potwierdzenia, przy rejestracji w bazie należy okazać potwierdzenie wykonania przelewu.
- Wpłacone wpisowe podlega zwrotowi w pełnej wysokości, jeśli oświadczenie o rezygnacji z uczestnictwa zostało doręczone organizatorowi imprezy w terminie podstawowym, o którym mowa w pkt 4.
- Wpłacone wpisowe podlega zwrotowi w pełnej wysokości jeżeli organizator odwoła imprezę. W pozostałych wypadkach wpisowe nie jest zwracane.

-Oświadczenie o rezygnacji może zostać złożone drogą elektroniczną na adres mailowy organizatora: ano@navigatoriaAR.pl

Chcesz wystartować?
>>>Wypełnij elektroniczny formularz

5. Świadczenia:

- mapa dla każdego uczestnika
- dodatkowe zadania na trasie
- herbata i woda
- owoce na mecie
- karta startowa
- naklejka okolicznościowa
- pamiątkowy dyplom (dla chętnych, prosimy o dopisek "dyplom" w formularzu zgłoszeniowym przy danej osobie)
- 1 pkt. do odznaki InO PTTK (2 pkt w przypadku TZ)

6. Postanowienia końcowe:

-zawody odbędą się bez względu na pogodę,
-zawodnicy ubezpieczają się we własnym zakresie,
-zawodnicy startują na własną odpowiedzialność, osoby niepełnoletnie za pisemną zgodą rodziców lub pod opieką osób pełnoletnich,
-za szkody wyrządzone wobec uczestników jak i osób trzecich organizator nie odpowiada,
-pozostałe kwestie dotyczące imprezy określa "Regulamin Cyklu AnO 2018"

Oficjalny regulamin imprezy na stronie Organizatora AnO

Organizatorzy Alternatywy na Orientację:

WWW:
Navigatoria
WWW: Fanpage
Mail: ano@navigatoriaAR.pl

Przeczytaj także

Opinie (1)

 • super

  Fajna impreza.

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl