• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Amberman 2024 (3 opinie)

Fascynująca i unikalna w perspektywie całego kraju lokalizacja, niecodzienne podejście do projektowania trasy wyzwania, jakim jest bieg przeszkodowy oraz ciekawe, wymagające i niespotykane przeszkody - tym właśnie wyróżniała się pierwsza, zorganizowana w 2023 roku na Stadionie żużlowym w Gdańsku edycja OCR Amberman. Premierowa odsłona imprezy, zwłaszcza w oczach uczestników, okazała się bardzo udana, dlatego w tym roku organizatorzy chcą podnieść poprzeczkę. Śmiałkowie przekonają się o tym 11 maja.

ZAPISY DO IMPREZY AMBERMAN -
https://elektronicznezapisy.pl/event/10070/strona.html

ZAPISY DO ZAWODÓW DZIECIĘCYCH -
https://elektronicznezapisy.pl/event/10193.html

Dystanse:
- 1.5 km + 8 przeszkód
- 3 km + 15 przeszkód
- 6 km (dwie pętle) + 30 przeszkód
- biegi dziecięce
Opłata startowa: od 50 do 219 PLN
Informacje: https://amberman.pl/

Warto regularnie odwiedzać Fanpage Amberman na Facebooku, gdzie będą prezentowane przeszkody,
z jakimi będą mierzyć się uczestnicy zawodów.

- Organizatorzy zapewnili dobrą zabawę, nie było natomiast zupełnie niepotrzebnego dyskomfortu. To się liczy, to się ceni, takie biegi szanuję i liczę na więcej takich imprez - podsumował pierwszą edycję Ambermana Paweł Jaciów, triumfator zeszłorocznych startów na aż trzech dystansach.

Taka opinia z ust zawodnika, który, jak sam o sobie mówi, trenuje w tygodniu, żeby w weekend rywalizować i ścigać się na trasach przeróżnych biegów przeszkodowych na terenie całej Polski nie tylko ma swoją szczególną wartość, ale mówi też wiele o podejściu organizatorów dla proponowanej uczestnikom formy rozrywki. OCR w Gdańsku ma być przede wszystkim świetnym sposobem na aktywne spędzenie czasu i poważnym wyzwaniem dopasowanym do umiejętności i możliwości startujących, ale również świadomą rezygnacją z pewnych elementów, które nie wszystkim przy okazji tego typu imprez pasują.

Z relacji uczestników wynika, że decyzja ta, z perspektywy startujących, okazała się słuszna.

Pierwsza edycja Ambermana dała organizatorom dużo materiału do przemyśleń i w tym roku impreza, po wyciągnięciu odpowiednich wniosków, powinna być jeszcze lepsza, a unikalne możliwości, które daje Stadion Żużlowy im. Zbigniewa Podleckiego wykorzystane jeszcze lepiej. Ponownie nie zabraknie biegów na różnych dystansach oraz wyzwań dla najmłodszych, dlatego Amberman to świetny pomysł na wspólne, aktywne spędzenie czasu w gronie rodziny czy przyjaciół.

Podejmij rzucone Ci przez nas wyzwanie! Czy poradzisz sobie podczas pokonywania różnych przeszkód? Przetestujemy Twoją siłę, zwinność, wytrzymałość i psychikę, zaczynając od wspinania się po ścianach i czołgania, przez skakanie i wiszenia na rękach, na przenoszeniu ciężkich przedmiotów
kończąc.

Wybierz odpowiedni dla siebie dystans i wystartuj w Ambermanie 2024. Stadion Żużlowy im. Zbigniewa Podleckiego czeka właśnie na Ciebie!

Organizator: Gdański Ośrodek Sportu
Partner: Ninja Arena powered by Toroz
Patronat medialny: trojmiasto.pl

Opinie (3)

 • No i super przynajmniej niebeda w tym czasie truc spalinami (1)

  • 3 4

  • proponuje sie przestac myc, gotowac i oddychac bo zatruwasz planete

   • 0 0

 • gosc ktory byl zlapany na dopingu drugi raz z okladkowego zdjecia tez bedzie?

  • 2 1

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl

Najczęściej czytane