• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Weekend dla aktywnych w Trójmieście. Propozycje na 11-12 maja

kac.
10 maja 2024, godz. 06:00 
Opinie (4)
Jedną z form spędzenia najbliższego weekendu dla aktywnych będzie m.in. Amberman. Tegoroczna edycja zmagań odbędzie się na stadionie żużlowym w Gdańsku. Jedną z form spędzenia najbliższego weekendu dla aktywnych będzie m.in. Amberman. Tegoroczna edycja zmagań odbędzie się na stadionie żużlowym w Gdańsku.

Weekend dla aktywnych w Trójmieście można spędzić na wiele sposobów. Do wyboru będzie m.in. Amberman, Mud Race czy gry terenowe na orientację. Ponadto zaplanowano też różne treningi czy imprezy dla małych oraz dorosłych. Sprawdź nasz Kalendarz imprez oraz zobacz, co będzie działo się w sobotę i niedzielę, 11-12 maja.

Amberman 2024Fascynująca i unikalna w perspektywie całego kraju lokalizacja, niecodzienne podejście do projektowania trasy wyzwania, jakim jest bieg przeszkodowy, oraz ciekawe, wymagające i niespotykane przeszkody - tym właśnie wyróżniała się pierwsza, zorganizowana w 2023 r. na stadionie żużlowymMapka w Gdańsku edycja OCR Amberman. Premierowa odsłona imprezy, zwłaszcza w oczach uczestników, okazała się bardzo udana, dlatego w tym roku organizatorzy chcą podnieść poprzeczkę.

Amberman powraca na stadion żużlowy. Przeczytaj zapowiedź tegorocznej imprezy Amberman powraca na stadion żużlowy. Przeczytaj zapowiedź tegorocznej imprezy

Amberman to zawody w biegach przeszkodowych OCR, które po raz drugi odbędą się w bardzo nieoczywistym miejscu - na stadionie żużlowym w Gdańsku. Podczas zawodów do wyboru będą trzy dystanse: 1,5 km z 8 przeszkodami, 3 km z 15 przeszkodami oraz 6 km (dwie pętle) z 30 przeszkodami oraz dodatkowo zorganizowane zostaną jeszcze biegi dziecięce.

Amberman 2023. Sprawdź relację z przebiegu ubiegłorocznej edycji Amberman 2023. Sprawdź relację z przebiegu ubiegłorocznej edycji

Termin zapisów online już upłynął, ale będzie możliwość zgłoszenia swojego udziału w dniu zawodów na miejscu. Cena będzie wahać się od 85 zł (trasa dla dzieci) do 249 zł.

Amberman 2024 (3 opinie)

(3 opinie)
50 - 219 zł
zawody / wyścigi


Żeglarski Puchar TrójmiastaZawodowcy i amatorzy na linii startu oraz żeglarskie emocje zapewnione przez czołowych polskich żeglarzy, których rywalizację będzie można śledzić na trasie pomiędzy Gdańskiem, Gdynią i Sopotem. Przed nami XI edycja Żeglarskiego Pucharu Trójmiasta, który tradycyjnie odbędzie się w drugi weekend maja, w dniach 10 - 12 maja 2024 r. przy sopockim molo. Jest to wydarzenie organizowane przez Yacht Club Sopot. Zapisy na te zawody zostały zamknięte, ale jest to dobra okazja, aby poobserwować zmagania oraz kibicować.

Żeglarski Puchar Trójmiasta

regaty


Mud RaceMUD RACE to prawdziwy powrót do korzeni OCR-u. Organizatorzy imprezy zapraszają w niedzielę, 12 maja, na błotną, terenową trasę usianą przeszkodami naturalnymi, takimi jak pagórki, bagna, leśne ścieżki, podbiegi. Ich dopełnieniem będą konstrukcje przygotowane w taki sposób, aby każdy mógł się z nimi zmierzyć. Ścianki, czołganie czy równoważnie to przyjemne urozmaicenie, które przyniesie ogrom satysfakcji z osiągnięcia celu, jakim jest ich pokonanie. Wydarzenie odbędzie się w Gdyni, na terenach przynależących do Adventure Park i OCR ParkMapka oraz terenach sąsiadujących.

Organizatorzy tegorocznej edycji przygotowali dla uczestników trzy odrębne kategorie:
- MUD OPEN (ok. 5 km) - dla wszystkich chcących przetestować swoje możliwości, zasmakować odrobiny rywalizacji czy też po prostu dobrze się bawić! W kategorii uczestniczyć mogą zawodnicy już od 13. roku życia.
- MUD FAMILY (ok. 5 km) - dla całych rodzin lubiących dobrą zabawę i wspólną aktywność na świeżym powietrzu. Zapraszamy dorosłych wraz z dziećmi (już od 4. roku życia). Kolorowe, fantazyjne przeprania będą mile widziane.
- MUD KIDS / JUNIOR (1,2 km/ 1,5 km/ 1,8 km) - dla dzieci i młodzieży w wieku 6-12 lat, które błotne przeprawy i wyzwania mają we krwi.

Termin zapisów online już minął, ale istnieje możliwość zapisu w dniu zawodów - cena będzie wahać się od 150 zł (MUD KIDS/JUNIOR) do 250 zł (MUD FAMILY).

Sprawdź i dowiedz się więcej o możliwości udziału w tegorocznej edycji zmagańMud Race

119 zł
bieg, zawody / wyścigi, trening


Miejska Gra Terenowa Poznaj StrzyżęBractwo Przygody Almanak i Rada Dzielnicy Strzyża zapraszają do udziału w Zabawie z Mapą z cyklu "Gry Parkowe na Orientację". Już w najbliższą sobotę, 11 maja, odbędzie się kolejny epizod gry terenowej w Trójmieście. Jeśli lubisz chodzić z mapą lub biegać na świeżym powietrzu, to jest to świetna okazja do sprawdzenia swoich możliwości, nie wyjeżdżając nigdzie za miasto - impreza rozgrywa się na terenie trójmiejskich parków w wybranych dzielnicach oraz w okolicznych lasach.

Zgłoszenia z obniżoną, promocyjną opłatą startową odbywają się online do piątku, 10 maja, do godz. 19:00 TUTAJ. Koszt udziału w zawodach wynosi od 2 do 20 zł. W przypadku zgłoszenia po godz. 19 w piątek cena wzrośnie od 3 do 7 zł. Mieszkańcy Dzielnicy StrzyżaMapka (dzięki wsparciu imprezy przez Radę Dzielnicy) zgłoszeni internetowo do piątku, 10 maja, do godz. 19:00 są zwolnieni z opłat.

Miejska Gra Terenowa Poznaj Strzyżę

20 - 27 zł
gra miejska, zajęcia rekreacyjne, impreza na orientację


Pozostałe treningi i imprezy dla aktywnych:Gry Parkowe na Orientację Zabawa z Mapą Park Jordanowski

20 - 27 zł
zajęcia rekreacyjne, impreza na orientację, trening

Kobiecy Wieczór - Aqua Joga Dance

100 zł
zajęcia rekreacyjne, joga

Warsztaty treningu mentalnego dla sportowców

750 zł
warsztaty, spotkanie

Dzień otwarty Rock Yoga

dni otwarte, zajęcia rekreacyjne, joga

Zawody rowerkowe dla dzieci

w plenerze, zawody / wyścigi

May-day: otwarte rozgrywki roller derby

mecz

Wielkie Warsztaty Tenisa Plażowego

turniej, zajęcia rekreacyjne

Rowerowy Potop AZS

659 zł
rajd / wędrówka

Warsztaty z Behnam i Marta Bachata w Parach, Ladies & Men Styling

39 - 315 zł
kurs tańca, zajęcia rekreacyjne

Boks 60

trening

Dzikie Zumbini (1-3 latka)

43 zł
dancing, zajęcia rekreacyjne

Hip-Hop w Empire Music Grupa 9-13 lat

180 zł
kurs tańca, zajęcia rekreacyjne, trening

Salsation Kid w Empire Music 4-7 lat

180 zł
warsztaty, kurs tańca, zajęcia rekreacyjne

Parkrun Wzniesienie Osowy

bieg, zajęcia rekreacyjne, trening

Zumba z hiszpańskim

50 zł
warsztaty, spotkanie, kurs tańca, zajęcia rekreacyjne

Joga na 100czni

joga

Qigong Falun Dafa w parku w Sopocie

w plenerze, zajęcia rekreacyjne
kac.

Wydarzenia

Opinie (4)

 • 250 zł zeby sobie pobiegać?Komedyja)

  • 3 1

 • Amberman, Mud Race czy gry terenowe na orientację jesli nie jest to na płycie lotniska w Gdańsku to nie ide i nie zaplace c:)

  Takie imprezy powinny tylko tam byc organizowane przeciez to najbatdziej atrakcyjne miesjce w gdańsku przez celebrytów

  • 0 0

 • Coś umknęło

  Stormeet ?

  • 0 0

 • MUD Race w Adveture Parku??? w strefie zamkniętej ze względu na ASF?

  Impreza w Adveture Parku i "terenach sąsiadujących"????! Czyli, wg mapy zamieszczonej na stronie UM Gdynia czy LP, impreza odbywa się strefie zamkniętej ze względu na ASF??? HA!HA!HA! Albo teren jest zamknięty dla wszystkich albo odbywają się tam imprezy... zdecydujcie się!!!

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Netwalking - Networking w lesie

spotkanie, spacer

Zajęcia taneczne dla każdego

kurs tańca, zajęcia rekreacyjne

Dojrzały Smak Przygody

spacer

Forum

Najczęściej czytane