• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła
Aktualna edycja:
Baltic Games 2024
PATRONAT

Baltic Games (29 opinii)

Baltic Games to święto wszystkich fanów adrenaliny i sportów akcji na najwyższym poziomie. Czwarta edycja imprezy rozpocznie się już 14 lipca i jak zwykle odbywać się będzie na Placu Zebrań Ludowych w Gdańsku.

Jak mówią nam organizatorzy: "Baltic Games to ciągły rozwój, dlatego spodziewajcie się imprezy, która przyćmi wszystkie poprzednie. Baltic Games Arena będzie dwukrotnie większa niż rok wcześniej, trybuny pomieszczą jeszcze więcej ludzi, a zawodnicy, którzy zjawią się w Gdańsku to już nie jest Europejska czołówka, a światowe sławy. Wymieniając tylko kilku z największych zaproszonych: Drew Bezanson - jeden z najlepszych park rider'ów BMX na świecie, Eric Bailey - niekwestionowana legenda światowej sceny In-line czy Phil Zwijsen - mistrz Europy w skateboardingu z roku 2009."

Dla wszystkich tych, którzy nie będą mogli być w Gdańsku w dniach 15-16 lipca, organizatorzy wspólnie z platformą freecaster.tv przygotowali transmisję na żywo w Internecie.
Zmagania gwiazd światowej ekstremy będzie można śledzić na stronie organizatora www.balticgames.pl albo na stronie portalu trojmiasto.pl. Kliknij poniżej na PLAYHarmonogram transmisji:

15.07.2011 - Piątek

16:00 - 18:00 rozgrzewka oraz półfinały zawodów deskorolkowych
18:00 - 20:00 rozgrzewka oraz półfinały zawodów In-line
20:00 - 22:00 rozgrzewka oraz półfinały zawodów BMX

16.07.2011 - Sobota
16:00 - 17:30 rozgrzewka oraz finał zawodów deskorolkowych
17:30 - 18:00 best trick deskorolkowy
18:00 - 19:30 rozgrzewka oraz finał zawodów In-line
19:30 - 20:00 best trick In-line
20:00 - 21:30 rozgrzewka oraz finał zawodów BMX
21:30 - 22:00 best trick BMX


Oprócz zawodów podczas imprezy będzie także specjalna strefa chill organizowana przez DeskiDance, warsztaty taneczne, które poprowadzi profesjonalna ekipa Smooth Moves, nie zabraknie również artystów graffiti i wystawy prac street art.

Jednak największą atrakcją pozasportową na tegorocznym Baltic Games będzie występ O.S.T.R., który zawita do Gdańska 15 lipca, czyli w piątek i wraz ze swoją orkiestrą uświetni drugi dzień festiwalu.

"Chcąc tworzyć imprezę rozpoznawalną w Europie i na Świecie, a jednocześnie docierać do jak największej liczby ludzi bez względu na to czy są w Gdańsku czy przed ekranem komputera, w czasie BG'11 będziemy realizować tzw livestreaming. Freecaster.tv największa na świecie platforma relacjonująca wydarzenia extreme, na żywo, w internecie przeprowadzi relację z rywalizacji sportowej na Placu Zebrań Ludowych. Ponad stu zawodników z 18 państw, a z nimi nasze piękne miasto Gdańsk trafi na ekrany komputerów tysięcy internautów na całym Świecie. Dzięki temu ktoś kto nie może fizycznie pojawić się na PZL nie jest skazany na to, że ominą go te niezapomniane emocje" - piszą w komunikacie organizatorzy.


Program koncertów podczas Baltic Games znajdziesz tutaj.

Artyści

O.S.T.R., właściwie Adam Ostrowski (ur. 15 maja 1980 w Łodzi), znany również jako Ostry - polski producent muzyczny, kompozytor, skrzypek i raper. Absolwent Akademii Muzycznej w Łodzi w klasie skrzypiec. Adam występuje od 1993 roku. Współzałożyciel grupy muzycznej BDC, przekształconej w latach późniejszych w grupę LWC.

Muzyk współpracował m.in. z takimi wykonawcami jak: Michał Urbaniak, Tede, Fokus, DJ Deszczu Strugi, DonGURALesko,Vienio i Pele, Fu, Pezet, Sistars, Craig G, Slums Attack oraz Emade, z którym w duecie pod nazwą POE wydał dwa albumy. W swej twórczości porusza takie zagadnienia jak polityka, korupcja oraz problemy społeczne. W 2006 roku wystąpił w epizodycznej roli w filmie "Z odzysku" w reżyserii Sławomira Fabickiego.


CF98
- polski zespół muzyczny wykonujący pop punk, rock, hardcore punk, założony w 2003 roku w Krakowie. Ich muzyka mimo iż mocno zakorzeniona w scenie hardcore punk, znacznie częściej jest kojarzona z pop punkiem ze względu na melodyjność oraz wolny od ideologi i schematów przekaz.

W początkach ich twórczości można znaleźć wpływy takich zespołów jak New Found Glory, wczesny Saves the Day, czy późniejszy Millencolin. Sami określają swoją muzykę jako: punk mixed with some soft core pop chocolate milk cocktail. Nie powstali w wyniku castingu, ale są grupą przyjaciół. Nazwa zespołu pochodzi od pierwiastka kaliforn. W jednym ze swoich wywiadów powiedzieli "Ten pierwiastek na nas zadziałał...". Koncertowali na samodzielnie zorganizowanych trasach w Polsce, Niemczech, Czechach i na Słowacji. Grali koncerty z takimi polskimi artystami jak Coma, Happysad, Hey, O.S.T.R., Acid Drinkers, Vavamuffin czy z zespołami zachodniej sceny hard core/punk jak: Good Riddance], Ignite, Billy Talent, Rise Against, Bad Religion, Funeral for a Friend, Cancer Bats. Wystąpili m.in. na takich festiwalach jak: Jarocin, Coke Live Music, Odjazdy, Rock in Arena, Rock in Summer.


DIFEL
- jest to warszawski raper, posiadający duży dorobek muzyczny w postaci 2 wydanych przez 19SOUNDSTUDIO albumach: 1. DIFEL - "Pierwsze EP" - album undergroundowy wydany jedynie w necie, dostępny w całości na https://www.19soundstudio.pl/difel/
Album ten ugruntował pozycję i świadomość rapera, że to pierwszy stopień, na którym stanął, aby rozwijać swoje zdolności. 2. DIFEL - "19STKA" - to pierwszy legalny album artysty wydany na nośniku CD. Ta pozycja pokazała, że DIFEL to nie pierwszy lepszy raper, a człowiek o wielkich możliwościach i jeszcze większych ambicjach.

Album promowany jest singlem: DIFEL - Rap za darmo feat. MADMAJK i KACEZET https://www.youtube.com/user/19SoundStudio#p/a/u/0/zCYIjcd5Y08 aktualnie w montażu jest drugi klip do utworu: DIFEL - Plastik feat. Hola

Rastamaniek - Maurycy Tarkowski - wokalista i producent z Warszawy - w 2008r. wydał płytę "Huraggan", która została bardzo dobrze przyjęta przez słuchaczy w kraju i za granicą. Nagrania, które produkuje Rastamaniek emanują pozytywem, miłością i przede wszystkim wyluzowanym, niepowtarzalnym klimatem muzycznym. Jego utwory oscylują w stylu zwanym Rapeggaehall (mieszanka rapu, reggae i dancehallu - przyp. red.) Obecnie powstaje druga solowa płyta utrzymana w klimacie ragga-electro "Rastamaniek - Temperatura Pokojowa" - album promuje utwór "Nigdy Nigdy".

Zespół Spirala powstał z założenia i chęci stworzenia ,,czegoś nowego'', aby każdy z jego członków miał prawo do wyrażenia własnych refleksji, przemyśleń, emocji i uczuć we wspólnie tworzonej muzyce. Sama nazwa wywodzi się od miejsca, w którym zespół odbywa próby. Spirala, jak nazwali to miejsce jego członkowie, to mała piwnica w przy ul. Polanki 34 w Gdańsku Oliwie (dom Państwa Kołodziejów), która pod wpływem ciężkiej zespołowej pracy i użytych materiałów budowlanych zamieniła się w salkę prób.

Do zespołu należą Piotr "Piret'' Kołodziej (wokal, gitara), Damian "Wheeler" Aniszewski (gitara), Marcin "Wróbel'' Wróblewski (Bas), Maksym "Szaman'' Wolff (perkusja).

Ich muzyka nawiązuje do wielu gatunków muzycznych. Jednym słowem mówiąc- docelowa inspiracja tych ludzi obejmuje epokę, w której panował Rock'n'roll. Wolność, miłość, braterstwo to cechy, które kierują tymi młodymi ludźmi. Bunt wobec otaczających nas zasad i reguł, a także inna perspektywa, łamiąca zasady współczesnej cywilizacji w imię naturalnych praw człowieka - Spirala...

Call The Fire Brigade - zespół z Trójmiasta obracający się w klimatach alternatywnego rock'a. CTFB to zespół, który narodził się stosunkowo niedawno i pierwsze określenie jakie nasuwa się odnośnie ich działalności to "debiutanci". Warto jednak nadmienić, że zespół obrał sobie jasną drogę.

W listopadzie 2010 zespół nagrał swoją pierwszą EP'kę (Dockyard Session EP), zawierającą 5 kawałków. Zachęceni pozytywnym odbiorem koncertów przez publiczność, pod koniec marca 2011 Call The Fire Brigade nagrali kolejną EP'kę. Na mini-albumie znalazły się 4 autorskie utwory będące uzupełnieniem poprzedniego materiału. Oba albumy został nagrane na tak zwaną 'setkę', dzięki czemu można poczuć swoistą więź i energię. 2'ga EP'ka zamyka też pierwszy okres działania zespołu i część materiału, który powstawał wraz z tworzeniem zespołu. Obydwa albumy można pobrać w całości, za darmo z oficjalnej strony zespołu pod adresem: www.callthefirebrigade.pl! W tej chwili zespół tworzy nowy świeży materiał, który chcą zrealizować w formie albumu długogrającego. SKŁAD: Marek / wokal Łukasz / gitara Mateusz / gitara Tomek / bass Kuba / perkusja


Zobacz jak bawiono się na Baltic Games dwa lata temu.

Przeczytaj także

Informacja o biletach

czwartek - 5 zł
piątek - 20 zł
sobota - 20 zł
rodzinny: dorosły - 10 zł + dziecko do lat 10 - 10 zł

Aktualna edycja

Opinie (29) 3 zablokowane

 • A KITEBOARDING TO NIE MA FLEJWA? (2)

  O CO KAMAN?

  • 2 12

  • A gdzie ty chcesz katować kajta na Placu Zebrań Ludowych?

   • 2 0

  • kite... ?

   Wind zawsze będzie bardziej widowiskowy od kite'a.

   • 1 1

 • A gdzie KARNETY (2)

  na wszystkie dni??? :/

  • 4 3

  • 40 zł

   • 1 1

  • http://www.balticgames.pl/pl/page/bilety

   http://www.balticgames.pl/pl/page/bilety

   • 0 0

 • ........................ale mi rodzinny hehehe............................ (10)

  Smieszni jesteście, to jak mam 5 dzieci powyzej 10 roku niezle bym wybuliła za ta przyjemnośc, oczywiscie rozpieszczone studenciaki zadarmo....żenada.

  • 17 20

  • trzeba było się zabezpieczać

   • 18 0

  • dzieci (2)

   jak kupujesz kurtki czy buty dla takiej gromadki, to pewnie też nieźle bulisz...
   wydaje mi się, ze smieszny i żenujący, to jest ewentualnie Twój komentarz. jedzenie w knajpie, wejście do kina, wyjazd czy inne atrakcje dostyajesz za darmo? do którego roku życia, bo chętnie się tam wybiorę z moimi dziećmi..
   pozdrawiam ;)

   • 9 3

   • no

    i tutaj z ,,gdańszczanką,, sie zgadzam

    • 3 1

   • Dzieci to przyszłość

    To właśnie Twój komentarz jest żenujący droga Gdańszczanko... Impreza ma na celu popularyzację sportu a to jest właśnie domena ludzi młodych tak więc organizatorzy powinni wyjść naprzeciw rodzicom, którzy chcą zabrać swoje pociechy na tego typu imprezę.

    • 5 2

  • tak (2)

   Tak owszem a studenci mają za darmo bo sami muszą sie wyżywić uczyc i pracować i odmawiac sobie przyjemności jak naprzykład piwo czy impreza bo maja egzamin, czy prace a to że pani ma 5 dzieci to już nie moja wina.......

   • 1 4

   • życia nie znasz (1)

    życia nie znasz ale jeszcze poznasz. Leniwie studenciaki, myślą że wszystko im się należy.

    • 2 2

    • No, parę koła w pierwszzej pracy, ciężkie życie. Wolałbym 10k

     • 0 0

  • (1)

   a gdzie jest napisane, że studenci za darmo? Nie mogę tego znaleźć, a chętnie skorzystam z tego przywileju ;p

   • 5 0

   • CZEŚĆ JOLA

    Jola: na koniu będziesz śmigać na baltic games? :-)))

    • 3 0

  • to żeś nieżle tych bachorów nastukała Jolka!

   a nie ma mowy, że studenci za free!

   • 1 0

 • karnety, rodzinny o co Wam ludzie chodzi?

  Ludzie przecież to tylko festiwal jak Wam sie coś nie podoba to nie narzekajcie albo o mam pomysł napiszcie kurcze do wojewody że macie 5 dzieci powyżej 10 lat i że w rodzinny sie nie mieścicie albo że karnetów na wszytsko nie ma. NO nie ma i nie bedzie ja pierdacze ludzie to maja problemy naprawde.

  • 8 6

 • git impreza, choć brakuje tutaj halfpipe i Mata Hoffmana......ale i tak będzie się działo.

  • 8 1

 • IMPREZOWY ROZKŁAD JAZDY

  pod tym adresem znajdują się informacje odnośnie tego kto i o której i którego dnia wystąpi na Baltic Games, administratorzy wydarzenia powinni dodać taką, uważam cenną informację do info

  http://balticgames.pl/pl/program/6

  • 3 0

 • graffiti

  a malować pewnie będzie jak zawsze ekipa fejmowców tych samych co na każdej innej imprezie . Dajcie możliwość pokazania się komuś nowemu a nie ciągle te same twarze .

  • 11 1

 • superos !

  • 4 0

 • Nie było boisk - chłopcy grali na podwórkach i wybijali szyby (1)

  Nie ma skateparków - chłopcy jeżdżą po skwerach po ławkach.

  Tak jak powstały boiska i przestano grać na podwórkach, tak jak powstaną skateparki to młodzież przestanie jeździć po skwerach.

  • 5 0

  • człowieku ,"skajparki" budowane są przez ludzi ,którzy nie mają o tym pojęcia . a strit ,to inna bajka ,naturalna przeszkoda ,bądź zbudowana ,po co zamykać ludzi na ograniczonej przestrzeni?

   • 0 0

 • byłem przed chwilą, zainteresowanie b duże, ale deszcz mega i uciekłem na chatę

  • 1 1

1

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl