• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Biathlon dla każdego

W dniu 26 października 2014 r. w Gdyni na Bulwarze Nadmorskim odbędzie się jedna z ogólnopolskiej edycji programu "Biathlon dla każdego". Organizatorami są Polski Związek Biathlonu, Ministerstwo Sportu i Turystyki, Pomorski Okręgowy Związek Biathlonu oraz Gdyński Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Program "Biathlon dla każdego" jest w założeniu imprezą sportowo -społeczną dedykowaną dla wszystkich grup wiekowych i warstw społecznych. Wydarzenie to ma za zadanie zaktywizowanie mieszkańców miejscowości, gdzie będą odbywały się zawody do spędzania wolnego czasu na uprawianiu sportu i rekreacji. Tego typu wydarzenie jest świetną okazją do rodzinnej integracji, a także do zacieśniania więzi w lokalnych społecznościach poprzez sport, a Dla lokalnych MOSiR -ów oraz jednostek samorządowych będzie to bardzo dobra okazja do promocji aktywnego stylu życia wśród okolicznych mieszkańców.

Program "biathlon dla każdego" to także promocja współzawodnictwa i zdrowej opartej o zasady fair-play rywalizacji. Zawody będą odwiedzane przez zawodniczki Kadry Narodowej -Uczestniczki Igrzysk Olimpijskich w Soczi oraz medalistki Mistrzostw Świata i Europy, co z pewnością będzie dodatkową atrakcją dla uczestników.

Co więcej "Biathlon dla każdego" został objęty honorowym patronatem przez Tomasza Sikorę -byłego wybitnego biathlonistę, który w swojej karierze wywalczył wiele medali imprez międzynarodowych, a do najważniejszych należą wicemistrzostwo olimpijskie z Turynu oraz mistrzostwo i wicemistrzostwo świata

Zapraszamy wszystkich na godzinę 10.00 na Bulwar Nadmorski w okolicę Restauracji Baraccuda.

Przeczytaj także

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl