• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Biegowy Potop 2019

Biegowy Potop łączy w sobie radość wspólnego biegania, zwiedzanie i zabawę. Weźmiesz udział w biegu, poznasz nowych ludzi i odkryjesz Szwecję podczas wycieczki z przewodnikiem. Dołącz do pozytywnie zakręconych ludzi i zwiedzaj świat poprzez bieganie. To będzie prawdziwy potop - zalejemy Szwecję biegaczami! Będziemy biegać po malowniczej trasie trailowej, wśród lasów, pagórków, w przepięknej scenerii. Wybierz dystans, który Ci odpowiada: 5, 10 lub 15 km, podejmij wyzwanie i walcz o zwycięstwo!

Ze statku, po morskiej podróży, autokarami pojedziemy do trasy biegowej i zaczniemy sportową rywalizację. Po około 3 godzinach odświeżymy się i przebierzemy, a następnie ruszymy wspólnie na autokarową wycieczkę z przewodnikiem. Wycieczka da Ci szansę poznać najpiękniejsze miejsca Kalmaru. Czeka nas spacer po wałach położonego na wyspie zamku, wizyta na starym mieście i czas wolny. A po treningu i wycieczce - wracamy na statek, gdzie czeka podsumowanie imprezy i ciekawe prezentacje zaproszonych wyjątkowych gości specjalnych! Prowadzącym spotkanie jest Chris Kwacz, twórca popularnego bloga On the move na łamach którego codziennie motywuje tysiące ludzi do aktywności i biegania! Na zakończenie zapraszamy na dyskotekę do rana w gronie biegaczy!

WOLISZ NORDIC WALKING OD BIEGANIA? MAMY TRASY DLA CIEBIE! MALOWNICZE PAGÓRKI I LASY, KTÓRE POKONASZ Z KIJKAMI

Uwaga - jesienią nowa, inna trasa!

Szczegółowe informacje: https://www.stenaline.pl/do-szwecji/rejsy-turystyczne/biegowy-potop

Przeczytaj także

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl