• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła
Aktualna edycja
Biegun OCR - Obstacle Rush
PATRONAT

Biegun - Siwy Dym (6 opinii)

Zakończ sezon biegowy w wielkim stylu! Biegun - Siwy Dym to idealna okazja aby sprawdzić swoje umiejętności i wytrzymałość nabytą przez cały rok treningów! Wyjątkowa i niepowtarzalna formuła biegu sprawi, że zarówno zaprawieni w boju jak i początkujący biegacze będą mieli szansę powalczyć o podium. Starannie przygotowana trasa, niebanalne przeszkody i atmosfera zdrowej rywalizacji rozgrzeje do czerwoności największego nawet "zmarźlucha".

Na jesień szykujemy dla was 3,5 km pętle, którą będziecie mogli pokonać 1, 2 lub 3 razy! Błotna trasa najeżona przeszkodami sprawi, że poczujecie, że żyjecie!
Plan dnia:
06:00 - otwarcie biura zawodów
08:00 - start fali I
08:30 - start fali II
09:00 - start fali III
09:30 - start fali IV
10:00 - start fali V
10:30 - start Before B4
11:00 - Bieg rodzinny I
11:15 - Bieg rodzinny II
13:00 - start fali Elite I
13:30 - start fali Elite II


ZAPISY
Nie zwlekaj! Zapisz się już dziś! Wchodź jak w dym - SIWY DYM!

Biegun to niepowtarzalne i wyjątkowe wydarzenie sportowe. To nie wyścig, a wyzwanie, które każdy zawodnik stawia sobie indywidualnie. Ty decydujesz. Ty biegasz dokładnie tyle, ile będziesz w stanie. Jedynym ograniczeniem jesteś Ty sam. Biegun skonstruowany jest tak, by każdy miał szansę się z nim zmierzyć, czując tym samym, że sprawdza siebie i swoje umiejętności.

Wyjątkowa formuła imprezy polegająca na tym, że to uczestnik sam decyduje ile przebiegnie przyciąga śmiałków z różnych środowisk o różnym stopniu przygotowania kondycyjnego. Biegun jest bardzo pozytywnie odbierany w środowisku sportowym o czym świadczyć może obecność na starcie ekip biegowych, outdoorowych i crossfitowych: Koniuchy OCR,BigYellowFoot Adventure Challenge, xRunners, Dirty Sparrows, Husaria Race Team, MTB - Małe Trójmiasto Biega, Ebrogym Padł Na Ryj Team czy Wild Team.

Uwaga! Nowa formuła!
Chciałbyś wystartować w BIEGUN - Siwy Dym ale trochę się boisz? Mamy rozwiązanie dla wszystkich, którym biegi przeszkodowe kojarzą się głównie z błotem, zabawą i dużą ilością śmiechu! Wprowadzamy uproszczoną formułę BEFORE (B4)! Bawcie się, pobrudźcie, i spędźcie miło czas!

Charakterystyka biegu B4? To proste!
- skrócona trasa (3km)
- uproszczone przeszkody
- bez walki o każdą sekundę
- medal na mecie dla każdego bo pamiątka musi być

Pomysłodawcą i organizatorem wydarzenia Biegun jest Kolibki Adventure Park Gdynia. Ponad 12 lat doświadczenia w organizacji eventów firmowych, imprez integracyjnych, pikników i rajdów terenowych. Od 10 lat prowadzi największy w Polsce park przygody. Organizator pierwszej w Polsce imprezy samochodowej Wrak Race, a także uznanego przez prasę branżową, najtrudniejszego biegu terenowego - Bieg Morskiego Komandosa, w którym wprawieni biegacze już od 8 lat mierzą swoje siły.

Partnerami wydarzenia są:
Gdyńskie Centrum Sportu
BigYellowFoot Events

Przeczytaj także

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  139-259 zł
 • Przedsprzedaż
  99-239 zł
Zapisy na stronie: www.zapisy.sts-timing.pl/241

01-31.10
Before B4 - 99 zł
Fala 1-5 - 159 zł
Fala Elite - 159 zł
Bieg Rodzinny - 219 zł

01-11.11
Before B4 - 119 zł
Fala 1-5 - 179 zł
Fala Elite - 179 zł
Bieg rodzinny - 239 zł

Na miejscu wydarzenia
Before B4 - 139 zł
Fala 1-5 - 199 zł
Fala Elite - 199 zł
Bieg rodzinny - 259 zł

Opinie (6)

 • ceny biletów (1)

  "Bilet normalny 139-259 zł Przedsprzedaż 99-239 zł"
  to żeby pobiegać, trzeba tyle wydać ?!!!?

  • 0 2

  • Nikt nikogo nie zmusza, wszyscy płacą dobrowolnie i wszyscy świetnie się bawią.

   • 0 0

 • Koszt

  Żeby pobiegać nie trzeba nic wydawać, ale żeby pobiegać w imprezie, której zorganizowanie kosztuje oraz żeby organizatorzy zarobili, to trzeba zapłacić, czasem mniej czasem więcej. To się nazywa popyt i podaż, tak to już jest w kapitalizmie i nie tylko. Organizator może zażądać nawet 10 tysi za coś takiego i jak znajdzie chętnych i wszyscy będą potem zadowoleni, to nie widzę problemu. Jakby co proponuje wszystkim zdziwionym, niezadowolonym, zaskoczonym i zbulwersowanym, żeby poszli pobiegać za darmo do lasu - korzenie, rowy, bagna, zwalone drzewa - ja tak robię i nie narzekam na otaczająca mnie rzeczywistość tam gdzie nie trzeba...

  • 2 0

 • gruuuby

  A ja byłem na wcześniejszym Biegunie i była petarda...dużo błota, fajne przeszkody, możliwość sprawdzenia siebie ...
  pewnie że zawsze dobrze aby wszystko było darmo, ale jak się tam jest to widać, że organizator wyłożył kasę na przeszkody i samą organizacje więc kasa się należy.
  Zawsze może iść pobiegać do lasu..ale tyle fajnych przeszkód co na Biegunie tam nie znajdziemy.

  • 1 0

 • porażka

  Mój kuzyn był złamana kostka na 3 przeszkodzie lipa

  • 0 0

 • po 8*

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl