• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Cross Mixed Zone Gdańsk 2023

Cross Mixed Zone Gdańsk 2023 to trzecia edycja imprezy w ramach projektu Plażowa Letnia Atletyka. To crossfitowa rywalizacja duetów mieszanych, którą 25 czerwca 2023 zaplanowano na Energa Stadionie Letnim w Gdańsku Brzeźnie. Tak jak przed rokiem i dwoma laty wyzwanie podejmą tam - w kategorii Open - prawdziwi twardziele, bywalcy boxów crossfitowych, dla których workouty to przyjemność, a sportową rywalizację mają we krwi. Start o godzinie 11.00, koniec około 17.00. Wstęp bezpłatny - wejście na plażę nr 53. Rywalizować będziemy tym razem na głównej arenie Energa Stadionu Letniego.

Lista startowa Cross Mixed Zone Gdańsk 2023
1. Emom Team (Roksana Krzyżanowska, Piotr Szczepański)
2. Lubisz To Się Bawisz (Katarzyna Rojewska, Filip Barnat)
3. Trudna Nazwa Do Przeczytania (Julia Marciszewska, Hubert Szadkowski)
4. STF 069 (Karolina Głowacką, Kamil Koszak)
5. Pinky&Mózg (Patrycja Rabsch, Adam Jahns)
6. X-Team (Małgorzata Ratajczyk, Adam Dadok)
7. Bambiki (Justyna Szkirpan, Radosław Karaczko)
8. Więcej Sprzętu Niż Talentu (Zuzanna Melaniuk, Szymon Karolczyk)
9. Dziczki (Emilia Pokorny, Paweł Pokorny)
10. X-Blonde (Ewelina Kajmowicz, Maciej Guziak)
11. No Rep (Małgorzata Dulewicz, Patryk Wos)
12. Sąsiedzi (Ewelina Klawikowska, Damian Wittbrodt)
13. Hustle &Muscle (Natalia Gołębiewska, Dariusz Wolik)
14. Trzeba Dokładać (Natalia Błędowska, Dmytro Kuznetsov)
15. Kama&Daro (Kamila Wittbrodt, Dariusz Myszk)
16. Crossfit Kids (Karolina Hrycaj, Nestor Musii)

Rezerwowi
17. Ze Stali Wykuci (Natalia Kadziewicz, Paweł Grabiński)

Impreza będzie mieć formułę open, na specjalnie ułożonym torze każdy duet będzie się musiał zmierzyć z kilkunastoma konkurencjami i wykonać ćwiczenia w jak najlepszym czasie. Szczegóły rywalizacji można znaleźć w regulaminie imprezy.

W ruch znów pójdą m.in. kettlebell, sztangi czy hantle, w użyciu będzie klatka, ale przede wszystkim głowa, ręce i nogi. Praca mózgu w połączeniu z pracą mięśni. Na plaży, w letniej nadmorskiej scenerii, przy - miejmy nadzieję - znów świecącym słońcu. To będzie wielkie atletyczne wyzwanie. Tym razem na głównym boisku Energa Stadionu Letniego.

Wymagania wobec uczestników? Pozytywne nastawienie i choćby minimalne umiejętności. Będzie też właściwa oprawa muzyczną i konferansjerska. Nie zabraknie atrakcji dla kibiców - przewidzieliśmy tradycyjnie zumbę pod okiem Patrycji Szymańskiej, pokazy podnoszenia ciężarów młodzieży z MKS Atleta czy bezpłatne porady specjalistów od szeroko pojętego fitnessu czy dietetyki - trenera personalnego Krystiana Świercza oraz fizjoterapeutów z Chromiec Fizjoterapia. Każdy będzie mógł z nich bezpłatnie skorzystać.

Weryfikacją zawodników zajęli się fachowcy z klubu Crossbox Atleta, który znów został partnerem przedsięwzięcia i będzie sprawował nadzór merytoryczny nad imprezą, która odbywa się w kategorii Open i wyklucza udział zawodników z kategorii Elite.

To co? Widzimy się 25 czerwca na plaży w Brzeźnie? Nie wyobrażamy sobie Cross Mixed Zone 2023 bez Waszego udziału. Zapraszamy razem z naszymi partnerami i sponsorami. Wstęp dla kibiców jest wolny. Więcej informacji na stronie internetowej www.crossmixedzone.pl.

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl