• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Dzień Otwarty Sekcji Stand-Up Paddle(SUP)

Zapraszamy do udziału w wyjątkowym wydarzeniu - Dniu Otwartym Sekcji Stand-Up Paddle (SUP)! W dniu 1 kwietnia, od godziny 11:00, klub otwiera swoje podwoje dla entuzjastów sportów wodnych w każdym wieku.

lip 18

czwartek, godz. 12:00 - 16:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
lip 22

poniedziałek, godz. 10:00 - 12:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
Przygotowaliśmy dla Was pełen entuzjazmu program, który obejmuje zarówno teorię, jak i praktykę SUP. To idealna okazja, aby poznać tajniki tej dyscypliny, wziąć udział w zawodach, a także zapoznać się z ofertę sekcji SUP dla dorosłych oraz dzieci.

Doświadczeni instruktorzy przekażą Wam niezbędną wiedzę, a rywalizacja na krótkiej, technicznej trasie dostarczy niezapomnianych wrażeń. Ponadto, dzięki współpracy z naszym partnerem, firmą Hydrosfera, będą dostępne różne modele desek Starboard do wypróbowania. Będzie wyścig techniczny w formula PRO-AM, a dla dzieci w wieku 10-14 lat przygotowaliśmy specjalne mini zawody z atrakcyjnymi nagrodami.

Zapraszamy do Sopockiego Klubu Żeglarskiego ERGO Hestia, przy ulicy Hestii 3, 1 kwietnia o godzinie 11:00. Przygotujcie się na dzień pełen wodnych przygód, uśmiechu i nowych doświadczeń!

Wstęp jest bezpłatny, obowiązują zapisy.

Szczegółowy program, zapisy oraz więcej informacji jest dostępne na stronie http://sup.skz.sopot.pl

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl