• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Dzień kobiet w U7!

Wiele osób pogardliwie nazywa ten dzień "komunistycznym świętem", ale spróbujcie 8 marca nie dać swojej ukochanej kobiecie choćby kwiatka. To dzień, w którym kobiety ubóstwiają być dopieszczane i nie inaczej będzie w Centrum U7. My o piękne połówki zadbamy, uwaga!, w sobotę, 7 marca od godziny 18. Przygotowaliśmy dla Was, drogie Panie, kilka niespodzianek oraz promocji.

Dzień Kobiet jest obecnie oficjalnym świętem w Albanii, Algierii, Armenii, Azerbejdżanie, Białorusi, Bośni i Hercegowinie, Brazylii,Bułgarii, Burkina Faso, Kamerunie, Chinach, Kubie, Włoszech, Laosie, Kazachstanie, Kirgistanie, Macedonii, Mołdawii, Mongolii, Czarnogórze, Polsce, Rumunii, Rosji, Serbii, Tadżykistanie, Ukrainie, Uzbekistanie, Wietnamie i Zambii. Mężczyźni wręczają wtedy znajomym kobietom - matkom, żonom, partnerkom, koleżankom kwiaty i drobne podarunki. W niektórych krajach (jak Rumunia) dzień ten jest równoważny z dniem matki, podczas którego dzieci ofiarują drobne prezenty swoim matkom i babciom. Co ciekawe, w Rosji tego wyjątkowego dnia kobiety najczęściej otrzymują...czekoladę. My nie możemy do końca zdradzić, co dla Was przygotujemy, ale będzie to naprawdę fajna i miła niespodzianka.

A czego możecie spodziewać się od nas Drogie Panie?

- Na wejściu każda otrzyma od Nas przemiłą niespodziankę oraz specjalne zaproszenie do Centrum U7.

- Dodatkowo tego dnia będziecie mogły kupić wyjątkowego promocyjnego drinka w cenie 10 zł lub specjalny dzban złożony z pięciu drinków w cenie 50 zł.

- Z dzbanem sprawa dodatkowo wygląda tak, że jak już go zamówicie, to...stanie się coś zupełnie niespodziewanego!

- Będziemy organizować konkursy, rzecz jasna z nagrodami

- Będzie specjalny quiz, w którym - a jakże! - do wygrania będzie specjalna nagroda

- Będzie kapitalna atmosfera i świetna zabawa, dlatego...

...nie zastanawiajcie się długo, tylko rezerwujcie sobie sobotni wieczór na wyjątkową zabawę w Centrum U7. Do zobaczenia!

Przeczytaj także

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl