• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Dzień pomocy dla Oli: Akcja refundacja!

Stań się zakładnikiem , daj się odbić "antyterrorystom" i pomóż Oli.

W Gdyni 15.11.2015 na terenie Kolibki Adventure Park odbędzie się Dzień Pomocy dla Oli. Akcja "Refundacja" to charytatywne wydarzenie w militarnym klimacie. Pomóc można poprzez udział w symulacji antyterrorystycznej, w której każdy może stać się zakładnikiem odbijanym przez pasjonatów specjalnych jednostek policyjnych i wojskowych. Osoby lubiące wyzwania sportowe pomogą startując w biegu z przeszkodami Biegun, warsztatach samoobrony i kickboxingu, zajęciach Crossfit. Teren wydarzenia na tę jedną niedzielę stanie się bazą wojskową pełną militarnego sprzętu a to wszystko aby pomóc 12-letniej Oli Dułak cierpiącej na bardzo rzadki zespół autozapalny. Każda wpłata do puszki to wsparcie przeznaczone na opłacenie kuracji, która miesięcznie kosztuje 18 tysięcy złotych. Ze względu na brak zgody Ministerstwa Zdrowia na refundację leku ważna jest każda złotówka przekazana na leczenie dziewczynki.

15 listopada na terenie Kolibki Adventure Park Gdynia, czekają Was zadania BARDZO specjalne!

ZADANIE GŁÓWNE
60 minutowe wyzwanie na torze przeszkód zaprojektowanym specjalnie przez instruktorów Kolibki Adventure Park. Miejsce zmagań takich zawodów jak Biegun.info Spartan Race Bieg Morskiego Komandosa.
Oceń swoje możliwości i wykonaj w limicie czasowym największą ilość okrażeń na torze przeszkód! Każa pętla to okazja do wrzucenia swoich 3 groszy do puszki;) Zapisy na bieg odbywają się na stronie www.biegun.info.

Nie chcesz brać udziału w biegu ale chcesz pomóc? Pojaw się w środku akcji:
! Weż czynny udział w pokazach antyterrorystycznych SGO - grupy pasjonatów policyjnych i wojskowych jednostek specjalnych.
! Odwiedź bazę wojskową Dziki Oddział
! Weź udział w rywalizacji Crossfitowej z NORDCITY SPORT
! Naucz się podstaw kickboxingu z Jarosław Daschke
! Poznaj tajniki samoobrony z instruktorami SGO Gdańsk
! Odwiedź Kolibki Adventure Park Gdynia miejsce tętniące akcją

Każda akcja, rodzi reakcję. Twoje wsparcie finansowe trafi bezpośrednio na leczenie Oli. Twoja akcja, to refundacja!

Szczegóły wydarzenia

Dowiedź się więcej o naszej podopiecznej:
https://www.facebook.com/events/1497947050497658/

Szczegóły akcji na:
www.formacjasgo.pl/tf-ola

Przeczytaj także

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl