• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Dzika Radunia - spływ kajakowy

Zapraszamy na spływ kajakowy środkowym odcinkiem Raduni. Wypożyczamy cały potrzebny sprzęt oraz mapkę do samodzielnego płynięcia tą piękną rzeką.

Dystans do wyboru 10 lub 14 km. Ten dziki odcinek rzeki Raduni jest odpowiedni dla osób, które już pływały kajakiem i posiadają podstawowe umiejętności manewrowania. Nie mniej jednak fragment ten jest zaliczany do stosunkowo łatwych, ale miejscami trochę uciążliwy i zarośnięty, na pewno zróżnicowany i bez nudy.

Miejsce startu spływu:
Wariant 10 km (bez przenosek): przystań kajakowa Lniska https://goo.gl/maps/H6f6rbNWDG53ggqBA (samochody można zaparkować na polance w tym miejscu https://goo.gl/maps/BczEBjD8Uik8vijr6)

Wariant 14 km (1 przenoska w Lniskach): miejsce wodowania Żukowo https://goo.gl/maps/XxaWvL57Q6ogb8FW7 (samochody można zaparkować przy przystani kajakowej https://goo.gl/maps/fbZcx1XyFENaUec97)

Miejsce mety:
Polanka piknikowa na końcu zbiornika wodnego Łapino: https://goo.gl/maps/DefDrqKkogpmjaL68

Logistyka spływu wygląda następująco:
- Spotykamy się na w/w punkcie startowym o godz. 10:00 (wariant dłuższy 14 km) lub 11:00 (wariant krótszy 10 km). Tam zostawiacie swoje samochody i schodzicie na wodę z kajakami.
- Płyniecie rzeką Radunią ok. 3-4h (wariant krótszy) lub ok. 4-5h (wariant dłuższy), po drodze możecie zrobić przerwę np. w Niestępowie.
- Na mecie my czekamy na Was, po załadunku kajaków zapewniamy transport kierowców na miejsce startu do samochodów (czas przejazdu w jedną stronę ok 15 min). Następnie kierowcy wracają po swoje załogi na metę. Na mecie jest ogólnodostępna polanka piknikowa z miejscem na grilla.

Koszt:
Kajak 2-os (DAG Pro Tour 470): 45 zł/osoba, czyli 90 zł za kajak
Kajak 1-os (Rotomod Solo Lu: 60 zł W cenę wliczone wypożyczenie kajaków, wioseł, kamizelek asekuracyjnych/ratunkowych, worków wodoszczelnych (1 na kajak) oraz wspomniany wyżej transport powrotny kierowców.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązuje rezerwacja i przedpłata zgodnie z linkiem w sekcji bilety.Pamiętajcie proszę o zabraniu ze sobą dowodu tożsamości niezbędnego do wglądu przy wypożyczeniu.

Zastrzegamy sobie możliwość odwołania lub zmiany terminu w przypadku niesprzyjającej pogody.
W przypadku odwołania spływu ze strony organizatora klient otrzymuje do wyboru zwrot całości wpłaconej kwoty lub voucher o tej wartości do wykorzystania przez 30 dni na inne dowolne wypożyczenie sprzętu.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    45-60 zł

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl