Podobne wydarzenia
w każdą sobotę (do 28.12), godz. 09:00
Gdańsk,
Juraty 5
Wstęp wolny
w każdą niedzielę (do 22.12), godz. 10:00
Sopot,
Park im. Marii i Lecha...
Wstęp wolny
Program zajęć:
Poniedziałek 17 i 24 stycznia
Piłka Nożna, Koszykówka, Tenis Stołowy, Unihokej, Piłkarzyki
9.00 - 14.00
Hala LA GOSiR, ul. Olimpijska 5/9 Gdynia
Armwrestling
12.00 - 17.00
Złoty Tur Gdynia, ul. Morska 108 A
Gdynia
Karate
17.30 - 18.30
Pomorska Akademia Karate Tradycyjnego, ul. Uczniowska 25
Gdynia
MMA
18.30 - 20.00
MAD DOGS ul. Uczniowska 25
Gdynia
Judo
17.00 - 19.00
Ośrodek Hipoterapii Gdynia Kolibki, ul. Spółdzielcza 4 Gdynia
Pływanie
10.00 - 10.45 4 klasy szkół podstawowych
10.45 - 11.30 5 klasy szkół podstawowych
11.30 - 12.15 6 klasy szkół podstawowych
Kryta Pływalnia przy ZS nr 7, ul. Stawna 4-6 Gdynia
Wtorek 18 i 25 stycznia
Piłka Nożna, Koszykówka, Tenis Stołowy, Unihokej, Piłkarzyki
9.00 - 14.00
Hala LA GOSiR, ul. Olimpijska 5/9 Gdynia
Przejażdżki na koniach
10.00 - 12.00
Ośrodek Hipoterapii Gdynia Kolibki, ul. Spółdzielcza 4 Gdynia
Armwrestling
12.00 - 17.00
Złoty Tur Gdynia, ul. Morska 108 A
Gdynia
Karate
17.30 - 18.30
Pomorska Akademia Karate Tradycyjnego, ul. Uczniowska 25
Gdynia
MMA
18.30 - 20.00
MAD DOGS ul. Uczniowska 25
Gdynia
Pływanie
10.00 - 10.45 4 klasy szkół podstawowych
10.45 - 11.30 5 klasy szkół podstawowych
11.30 - 12.15 6 klasy szkół podstawowych
Kryta Pływalnia przy ZS nr 7, ul. Stawna 4-6 Gdynia
Środa 19 i 26 stycznia
Piłka Nożna, Koszykówka, Tenis Stołowy, Unihokej, Piłkarzyki
9.00 - 14.00
Hala LA GOSiR, ul. Olimpijska 5/9 Gdynia
Armwrestling
12.00 - 17.00
Złoty Tur Gdynia, ul. Morska 108 A
Gdynia
Karate
17.30 - 18.30
Pomorska Akademia Karate Tradycyjnego, ul. Uczniowska 25
Gdynia
MMA
18.30 - 20.00
MAD DOGS ul. Uczniowska 25
Gdynia
Judo
17.00 - 19.00
Ośrodek Hipoterapii Gdynia Kolibki, ul. Spółdzielcza 4 Gdynia
Pływanie
10.00 - 10.45 4 klasy szkół podstawowych
10.45 - 11.30 5 klasy szkół podstawowych
11.30 - 12.15 6 klasy szkół podstawowych
Kryta Pływalnia przy ZS nr 7, ul. Stawna 4-6 Gdynia
Czwartek 20 i 27 stycznia
Piłka Nożna, Koszykówka, Tenis Stołowy, Unihokej, Piłkarzyki
9.00 - 14.00
Hala LA GOSiR, ul. Olimpijska 5/9 Gdynia
Armwrestling
12.00 - 17.00
Złoty Tur Gdynia, ul. Morska 108 A
Gdynia
Karate
17.30 - 18.30
Pomorska Akademia Karate Tradycyjnego, ul. Uczniowska 25
Gdynia
MMA
18.30 - 20.00
MAD DOGS ul. Uczniowska 25
Gdynia
Pływanie
10.00 - 10.45 4 klasy szkół podstawowych
10.45 - 11.30 5 klasy szkół podstawowych
11.30 - 12.15 6 klasy szkół podstawowych
Kryta Pływalnia przy ZS nr 7, ul. Stawna 4-6 Gdynia
Piątek 21 i 28 stycznia
Piłka Nożna, Koszykówka, Tenis Stołowy, Unihokej, Piłkarzyki
9.00 - 14.00
Hala LA GOSiR, ul. Olimpijska 5/9 Gdynia
Armwrestling
12.00 - 17.00
Złoty Tur Gdynia, ul. Morska 108 A
Gdynia
Karate
17.30 - 18.30
Pomorska Akademia Karate Tradycyjnego, ul. Uczniowska 25
Gdynia
MMA
18.30 - 20.00
MAD DOGS ul. Uczniowska 25
Gdynia
Judo
17.00 - 19.00
Ośrodek Hipoterapii Gdynia Kolibki, ul. Spółdzielcza 4 Gdynia
Pływanie
10.00 - 10.45 4 klasy szkół podstawowych
10.45 - 11.30 5 klasy szkół podstawowych
11.30 - 12.15 6 klasy szkół podstawowych
Kryta Pływalnia przy ZS nr 7, ul. Stawna 4-6 Gdynia
Dodatkowe informacje:
Jarosław Ziółkowski - Dział Sportu
Poniedziałek 17 i 24 stycznia
Piłka Nożna, Koszykówka, Tenis Stołowy, Unihokej, Piłkarzyki
9.00 - 14.00
Hala LA GOSiR, ul. Olimpijska 5/9 Gdynia
Armwrestling
12.00 - 17.00
Złoty Tur Gdynia, ul. Morska 108 A
Gdynia
Karate
17.30 - 18.30
Pomorska Akademia Karate Tradycyjnego, ul. Uczniowska 25
Gdynia
MMA
18.30 - 20.00
MAD DOGS ul. Uczniowska 25
Gdynia
Judo
17.00 - 19.00
Ośrodek Hipoterapii Gdynia Kolibki, ul. Spółdzielcza 4 Gdynia
Pływanie
10.00 - 10.45 4 klasy szkół podstawowych
10.45 - 11.30 5 klasy szkół podstawowych
11.30 - 12.15 6 klasy szkół podstawowych
Kryta Pływalnia przy ZS nr 7, ul. Stawna 4-6 Gdynia
Wtorek 18 i 25 stycznia
Piłka Nożna, Koszykówka, Tenis Stołowy, Unihokej, Piłkarzyki
9.00 - 14.00
Hala LA GOSiR, ul. Olimpijska 5/9 Gdynia
Przejażdżki na koniach
10.00 - 12.00
Ośrodek Hipoterapii Gdynia Kolibki, ul. Spółdzielcza 4 Gdynia
Armwrestling
12.00 - 17.00
Złoty Tur Gdynia, ul. Morska 108 A
Gdynia
Karate
17.30 - 18.30
Pomorska Akademia Karate Tradycyjnego, ul. Uczniowska 25
Gdynia
MMA
18.30 - 20.00
MAD DOGS ul. Uczniowska 25
Gdynia
Pływanie
10.00 - 10.45 4 klasy szkół podstawowych
10.45 - 11.30 5 klasy szkół podstawowych
11.30 - 12.15 6 klasy szkół podstawowych
Kryta Pływalnia przy ZS nr 7, ul. Stawna 4-6 Gdynia
Środa 19 i 26 stycznia
Piłka Nożna, Koszykówka, Tenis Stołowy, Unihokej, Piłkarzyki
9.00 - 14.00
Hala LA GOSiR, ul. Olimpijska 5/9 Gdynia
Armwrestling
12.00 - 17.00
Złoty Tur Gdynia, ul. Morska 108 A
Gdynia
Karate
17.30 - 18.30
Pomorska Akademia Karate Tradycyjnego, ul. Uczniowska 25
Gdynia
MMA
18.30 - 20.00
MAD DOGS ul. Uczniowska 25
Gdynia
Judo
17.00 - 19.00
Ośrodek Hipoterapii Gdynia Kolibki, ul. Spółdzielcza 4 Gdynia
Pływanie
10.00 - 10.45 4 klasy szkół podstawowych
10.45 - 11.30 5 klasy szkół podstawowych
11.30 - 12.15 6 klasy szkół podstawowych
Kryta Pływalnia przy ZS nr 7, ul. Stawna 4-6 Gdynia
Czwartek 20 i 27 stycznia
Piłka Nożna, Koszykówka, Tenis Stołowy, Unihokej, Piłkarzyki
9.00 - 14.00
Hala LA GOSiR, ul. Olimpijska 5/9 Gdynia
Armwrestling
12.00 - 17.00
Złoty Tur Gdynia, ul. Morska 108 A
Gdynia
Karate
17.30 - 18.30
Pomorska Akademia Karate Tradycyjnego, ul. Uczniowska 25
Gdynia
MMA
18.30 - 20.00
MAD DOGS ul. Uczniowska 25
Gdynia
Pływanie
10.00 - 10.45 4 klasy szkół podstawowych
10.45 - 11.30 5 klasy szkół podstawowych
11.30 - 12.15 6 klasy szkół podstawowych
Kryta Pływalnia przy ZS nr 7, ul. Stawna 4-6 Gdynia
Piątek 21 i 28 stycznia
Piłka Nożna, Koszykówka, Tenis Stołowy, Unihokej, Piłkarzyki
9.00 - 14.00
Hala LA GOSiR, ul. Olimpijska 5/9 Gdynia
Armwrestling
12.00 - 17.00
Złoty Tur Gdynia, ul. Morska 108 A
Gdynia
Karate
17.30 - 18.30
Pomorska Akademia Karate Tradycyjnego, ul. Uczniowska 25
Gdynia
MMA
18.30 - 20.00
MAD DOGS ul. Uczniowska 25
Gdynia
Judo
17.00 - 19.00
Ośrodek Hipoterapii Gdynia Kolibki, ul. Spółdzielcza 4 Gdynia
Pływanie
10.00 - 10.45 4 klasy szkół podstawowych
10.45 - 11.30 5 klasy szkół podstawowych
11.30 - 12.15 6 klasy szkół podstawowych
Kryta Pływalnia przy ZS nr 7, ul. Stawna 4-6 Gdynia
Dodatkowe informacje:
Jarosław Ziółkowski - Dział Sportu