• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Gdyński Jesienny Maraton Zumby 2018

30 września po raz kolejny będziemy obchodzić Światowy Dzień Serca. W trakcie wydarzenia możecie zdobyć podstawową wiedzę na temat możliwości leczenia chorób serca i profilaktyki. Dowiecie się jak często i gdzie powinno wykonywać się badania.

Zdrowy styl życia to podstawa zdrowego serca, dlatego będziemy namawiać Was do dbania o swoje zdrowie poprzez aktywność fizyczną. W godzinach 11:00- 14:00 będziemy poruszać się w różnorodnych rytmach tanecznych łącząc przyjemne z pożytecznym. Jesienny Maraton Zumby jest dla każdego, kto lubi poruszać się w rytm muzyki.

Na scenie wspierać Was będą fantastyczni instruktorzy z Trójmiasta, którzy zadbają o Wasze dobre samopoczucie, spalone kalorie i różnorodność układów tanecznych.

Podczas maratonu zbierane będą pieniądze na serduszko Ani przez Fundację Serce Dziecka. Ania jest mieszkaną Trójmiasta. Choć lekarze dawali jej małe szanse przeżycia - kilka dni temu miała operację w Rzymie w jedynym szpitalu, który zajmuje się wadami serca tego typu. Operacja się udała! Ania może samodzielnie oddychać! Jednak po operacji niezbędna jest długa i bardzo kosztowna rehabilitacja. Liczy się każda złotówka!

*W razie deszczu maraton odbędzie się w Hali Fitness na ul. Olimpijskiej 5/9.

Przeczytaj także

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl