• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
Aktualna edycja
Joga & Mindfulness Weekend

Joga i ceramika

Z ogromną przyjemnością zapraszamy na poniedziałkowe poranki do Natury Sztuki. Czujemy, że praca z ciałem i twórczość to doskonałe połączenie, dlatego otwieramy przestrzeń, w której tak właśnie będziemy mogli rozpocząć nowy tydzień.

W programie:
8:30 - 9:30 VINYASA JOGA z Pauliną
10:00 - 12:30 CERAMIKA I GARNCARSTWO z Olą

* Możesz również wykupić  karnet tylko na jogę, lub ceramikę.

JOGA
Zajęcia vinyasa jogi
, czyli połączenie ruchu ciała z oddechem. Będziemy płynnie przechodzić pomiędzy pozycjami, niezależnie od poziomu zaawansowania i  świadomie skupiać się na odczuciach w ciele. Popracujemy jednocześnie nad siłą i elastycznością, nie zapominając o technikach oddechowych. Vinyasa to dynamiczny styl jogi, więc nie zabraknie przyspieszonego bicia serca, które zbalansujemy końcową relaksacją. Zajęcia poprowadzi Paulina Filopowicz.

CERAMIKA I GARNCARSTWO dla dorosłych
Szukasz wymarzonego kubeczka do kawy? Zrób go sam!
Serdecznie zapraszamy na zajęcia ceramiczne, na których poznasz warsztat twórczy: lepienie w różnych technikach, angoby, szkliwienie czy toczenie na kole garncarskim. Podczas lepienia z gliny wyżyjesz się fizycznie w miłej atmosferze oraz stworzysz przedmioty codziennego użytku. Zajęcia poprowadzi Aleksandra Bartkowiak - Mil.


 

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    50 zł
* Możesz również wykupić  karnet tylko na jogę, lub ceramikę.

CENNIK
Joga
180 zł - miesięczny karnet
50 zł - jedno wejście
Ceramika
330 zł - miesięczny karnet (wszystkie materiały i wypały w cenie)

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl