• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Trwa 9. edycja Kids Run - największego w Polsce cyklu imprez sportowych dla całych rodzin. Zawody biegowe dla dzieci i młodzieży w wieku od 1-14 lat, połączone ze sportowym piknikiem odbędą się w niedzielę, 28 sierpnia na Gdańskim Stadionie Lekkoatletycznym. Rodzinne mityngi jeszcze tego lata zaplanowano w: Zielonej Górze, Wrocławiu, Bydgoszczy, Warszawie, Łodzi i Poznaniu.

Więcej niż bieg
Już za kilka tygodni w Gdańsku odbędzie się impreza sportowa w ramach 9. edycji Kids Run. Wydarzenie po raz kolejny przyciągnie trójmiejskie rodziny do wspólnej zabawy i aktywnego spędzenia czasu. Główną częścią wydarzenia będą zawody biegowe dla dzieci i młodzieży w wieku 1-14 lat. Towarzyszyć im będzie sportowy piknik, który będzie okazją do wzięcia udziału w licznych atrakcjach sportowych, takich jak konkurencje sprawnościowe, zabawy z piłką, skok w dal, pchnięcie kulą, slalomy, konkurencje rzutowe, mecze piłki nożnej i koszykówki.

- Kids Run to niezwykły sportowy piknik i atrakcyjny pomysł na aktywne spędzenie dnia w rodzinnym gronie. Chcemy zarażać miłością do sportu i pokazywać, że warto na stałe włączyć aktywność do życia zarówno dzieci, jak i dorosłych. Zapraszamy do udziału w Kids Run, gwarantujemy, że nie zabraknie dobrej zabawy - mówi Tomasz Makowski, dyrektor Kids Run.

ZapisyJeszcze trwają zapisy
Zawody biegowe rozgrywane są na lekkoatletycznej bieżni. Starty uczestników od lat odbywają się na różnych dystansach, dopasowanych do każdej kategorii wiekowej, z podziałem na dziewczynki i chłopców. Najmłodsi - urodzeni w latach 2017-2020 - pokonują 100 m, a dzieci w wieku 5-6 lat mierzą się z dystansem 200 m. Starsze dzieci (roczniki 2010-2014) biegają jedno okrążenie (400 m), a młodzież w wieku 13- 14 lat rywalizuje na dwóch obiegach (800 m). Każdy uczestnik otrzyma specjalny numer startowy oraz pamiątkowy medal w kształcie geparda, który jest bohaterem tegorocznego cyklu Kids Run.

Impreza odbywa się przy wsparciu partnera głównego - firmy Epson. Podczas wydarzenia będzie można wziąć udział w konkursach, w których do wygrania będzie m.in. drukarka. Na stacji EPSON na uczestników czekać będą także liczne atrakcje, takie jak: możliwość zrobienia i wydrukowania zdjęcia z postacią Usaina Bolta. Udział w zawodach biegowych wymaga wcześniejszego zapisu.

Szczegółowe
informacje na temat imprezy oraz formularz znajdują się na stronie www.kidsrun.pl. Pakiet startowy kosztuje 35,99 złotych. Zapisy potrwają do wyczerpania limitu miejsc.

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl