• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Letni Maraton Fitness

W sobotę w południe przy molo w Brzeźnie rozpocznie się Plażowy Maraton Fitness. Wszyscy chętni będą mogli przystąpić do zajęć plażowej zumby czy spinningu.

Zostaną zaprezentowane wszystkie formy fitness, każdy będzie mógł wziąć w nich czynny udział. Tematem przewodnim imprezy jest promocja aktywnego stylu życia, nie tylko w sezonie letnim, lecz troska o zdrowie i formę fizyczną przez cały rok np. w klubach fitness.

W programie imprezy, która wystartuje o godzinie 16 i potrwa do późnych godzin wieczornych znajdą się m.in. zajęcia z plażowej zumby, fitnessu i spinningu. Wszystkie będą prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów. Co istotne, nie będziemy uzależnieni od warunków pogodowych, wiec nawet gdyby odrobinę kropiło, to nie trzeba się o to martwić!

Maraton rozpocznie się zajęciami fitness, które potrwają od godziny 16 do 17, a poprowadzi je Matylda Ziółkowska. Kolejnym punktem programu - od 17 do 19 - będzie zumba, do której zachęcać będzie Joanna Szank-Piechowska. Na godzinę 19 zaplanowany został spinnig pod okiem Magdy Zawalskiej. Na godz. 21 instruktorzy Calypso przygotowali niespodziankę. Zaś na finał - po 22 - zaplanowano wspaniały pokaz sztucznych ogni.

Przeczytaj także

Opinie

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl