• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Maraton Lejdis Bungee

Maraton jest gotowy i tylko czeka na chętne, które wskoczą w uprzęże na całe 2 godziny. Będzie też przerwa na mały poczęstunek oraz zregenerowanie sił.

Dla tych co jeszcze nie wiedzą:
Czym jest cała filozofia treningu na linach bungee? Polega ona na maksymalnym zaangażowaniu jak największej ilości grup mięśniowych a w szczególności zaangażowanie gorsetu mięśniowego stabilizującego kręgosłup. Trening na linach bungee stanowi idealne rozwiązanie dla osób z nadwagą lub otyłych, ponieważ dzięki podwieszeniu na linie uzyskujemy odciążenie co w efekcie nie powoduje nacisku i odciąża stawy. Jest to bardzo istotna informacja dla osób, które mają problem z nadwagą i cierpią z powodu bólu stawów. Poza tym każde ćwiczenie wykonywane na linach wymaga stabilizacji całego ciała, dzięki czemu wzmacniamy wszystkie mięśnie głębokie, które nie są wzmacniane podczas zwykłego treningu. Nie zapominajmy również o możliwości latania, której nie zapewnią żadne inne treningi fitnessowe.

Oprócz wspomnianych korzyści zdrowotnych, trening przynosi wiele radości! Proszę sobie wyobrazić, że jesteś po ciężkim dniu pracy. Jakimś cudem zmusiłaś się do pójścia na trening Lejdis Bungee. Nie masz siły na ciężkie ćwiczenia, skłony, podskoki, jednak od momentu podpięcia liny, czujesz odciążenie i zabezpieczenie. Decydujesz się na pierwszy skok i przezwyciężasz swój strach. Lina podtrzymuje Twój ciężar, więc nie ma obaw przed upadkiem. Słyszysz muzykę, zaczynasz skakać wyżej, wykonywać ćwiczenia w rytm muzyki, a nawet zaczynasz latać!

Podczas jednego treningu wzmacniamy mięśnie i spalamy kilkaset kalorii! A zbliżając się do końca zajęć chcesz więcej i więcej! To chyba jeden z nielicznych treningów fitnessowych, podczas którego kursanci nie patrzą na zegar, wręcz przeciwnie, nie chcą wychodzić z sali. Wychodzą zmęczeni ale naładowani ogromną dawką endorfin.

Po Maratonie zgodnie z tworzącą się już tradycją będzie możliwość zamówienia posiłku do studia i posiedzenia w babskim gronie.

Proponujemy dwie grupy ze względu na ograniczoną ilość uprzęży - jeśli nie będzie minimum osób na każdą z grup - zastrzegamy możliwość realizacji tylko jednej grupy

Przeczytaj także

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  49,99 zł
 • Kontakt
  536-229-242
Zapisy w recepcji studia lub przez email: unruga@lejdisstudio.com
Tylko wpłata gwarantuje miejsce! Ilość miejsc ograniczona ilością uprzęży!

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl

Najczęściej czytane