stat
PATRONAT

One Terminal Run Gdynia - Hutchison Ports 2021

One Terminal Run Gdynia Hutchison Ports to pierwszy bieg na terminalu kontenerowym w Polsce! Uczestnicy biegu zmierzą się z dystansem 5 km lub 1 mili morskiej pomiędzy kontenerami wybrzeżem terminala kontenerowego GCT w Gdyni.

Suwnice kontenerowe i place składowe wypełnione kontenerami na stałe wpisane są w panoramę miasta Gdyni i znane każdemu jej mieszkańcowi. Terminal kontenerowy nigdy nie śpi, zawsze jest w ruchu, pracuje 24h na dobę 7 dni w tygodniu. Ze względu na niedostępny charakter miejsca niewielu osobom dane było odwiedzić tak wyjątkowy teren, przejść się aleją pomiędzy 5 warstwami kontenerów, czy przespacerować pod nogami suwnicy kontenerowej. Stąd powstał pomysł biegu wzdłuż wybrzeża terminalowego oraz pomiędzy alejami wypełnionymi kontenerami. Uczestnicy zmierzą się z dystansem 1 mili morskiej - start 18.00, 5 km - start 19.00.

ZapisyPrzed kompleksem bramowym na ul. Gołębiej ustawione zostanie podium, scena z oprawą muzyczną, punkty z napojami oraz namioty sponsorów (m.in. strefa relaksu z leżakami). Na teren terminalu wstęp będą mieli jedynie zarejestrowani i wylegitymowani biegacze.

Wydarzenie będzie mieć charakter charytatywny - cały dochód z imprezy przeznaczony zostanie na Hospicjum im. Św. Wawrzyńca w Gdyni. W czasie biegu planowana jest również aukcja charytatywna ciekawych przedmiotów.

Wydarzenie zorganizowane zostanie z pomocą sponsorów z branży transportowo - morskiej: Zarząd Morskiego Portu Gdynia, Uni-logistics, Pol-Agent, Speedway Freight Services, ECU Worldwide, Morska Agencja Gdynia, Loconi Intermodal.

Trasa
Trasa

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl