• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
Aktualna edycja
#RUNGDN Oliwa
PATRONAT

#RUNGDN - Wyspa Sobieszewska

Po wakacyjnej przerwie wracamy z cyklem biegowym #RUNGDN. 24 września wybierzemy się wspólnie w jeden z najpiękniejszych zakątków Gdańska, czyli na Wyspę Sobieszewską, żeby rywalizować na trasie, którą biegacze w 2021 roku zgodnie uznali za jedną z najatrakcyjniejszych w całym cyklu.

Na Wyspę Sobieszewską warto wybrać się z co najmniej kilku powodów. Przede wszystkim to naprawdę piękne, pełne zieleni miejsce, w którym w cudowny sposób można obcować z naturą. Jeśli ktoś nie był, musi to sprawdzić, a kto miał już to szczęście, tego dwa razy namawiać nie trzeba! To także świetny sposób na sportowe rozpoczęcie weekendu, a godzina startu biegu sprawi, że zwyczajowe dwa dni odpoczynku rozpoczniemy z przyjemnością oraz dużą porcją endorfin i pozytywnej energii. To także świetna okazja dla tych, którzy tydzień wcześniej wystartują w Biegu Westerplatte, ponieważ można przebiec się w doborowym towarzystwie na dystansie dwukrotnie krótszym. Natomiast dla wszystkich tych, którzy w jubileuszowym Biegu Westerplatte z równych powodów nie będą mogli wystartować, to szansa na poczucie atmosfery biegowego święta po dłuższej przerwie. Z której strony by nie spojrzeć, udział w #RUNGDN na Wyspie Sobieszewskiej to kapitalny sposób na aktywne spędzenie czasu w sobotę, 24 września. Nie może Was tam zabraknąć!

RejestracjaRegulaminUczestnicy będą mieli do pokonania dwie pętle o długości 2,5 kilometra. Na mecie na biegaczy czeka pamiątkowy medal. Trasa nie posiada atestu PZLA, a dystans został zmierzony urządzeniem GPS. Jak zwykle w tegorocznych edycjach biegów #RUNGDN startujący będą mieli do wyboru jedną z dwóch opcji pakietów startowych.

Mapa
Mapa


Gdański Ośrodek Sportu
Pełnimy rolę animatora sportu i rekreacji. Proponujemy nowe, innowacyjne formy czynnego wypoczynku i dbania o formę fizyczną.

Stawiamy przede wszystkim na sport amatorski w ujęciu masowym i tym samym popularyzację zdrowego trybu życia.

Jesteśmy organizatorem najważniejszych imprez masowych w Mieście Gdańsku: Gdańsk Maraton, Bieg Westerplatte i wielu innych.

Aktywuj się z nami!


Organizator: Gdański Ośrodek Sportu
Patronat: trojmiasto.pl

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    29 - 55 zł
Pakiety startowe
– 29 zł (przez cały czas trwania rejestracji) bez pakietu startowego
– 55 zł (przez cały czas trwania rejestracji) z pakietem startowym zawierającym kolekcjonerski gadżet #RUNGDN

Zapisy do czwartku, 22 września, godzina 15:00: elektronicznezapisy.pl

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl

Najczęściej czytane