stat
Impreza już się odbyła

Ruch w Lesie - poranek bez kawy

WINDA zaprasza na AKTYWNE PORANKI BEZ KAWY w Teatrze Leśnym.

HATHA YOGA
w soboty 4,11,i 18 lipca od 9:00-10:30

RUCH W LESIE
w soboty 4,11,18 i 25 lipca od 11:00-12:30

Ruch w Lesie czyli praktyki tańca współczesnego Podczas letniego warsztatu praktykować będziemy odmienne metody improwizacji i kompozycji choreograficznej w przestrzeni lasu jak też postaramy się wspólnie stworzyć dialog pomiędzy ruchem wykreowanym a naszym ruchem organicznym; weźmiemy pod lupę motorykę, dynamikę oraz artykulację ciała, zgłębimy rolę ciężaru, oddechu oraz relację między ruchem, a rytmem i przestrzenią. Celem warsztatów jest zintegrowanie energii płynących w ciele do większej ekonomii ruchu, oraz lepszej jakości i świadomości ciała, jednocześnie zachowując swobodę i przyjemność w tańcu. Dodatkowym walorem cyklu letniego jest obcowanie z naturą. Zatem będziemy szukać synergii pomiędzy przestrzenią lasu a naszymi ciałami w ruchu. Zapraszamy serdecznie!

WSTĘP NA ZAJĘCIA BEZPŁATNY!

Maksymalna liczba uczestników 30 osób.
Czas: 90 min.

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl