• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Runmageddon Trójmiasto (5 opinii)

Runmageddon w Trójmieście, wielkie uderzenie! Cykl najbardziej ekstremalnych biegów z przeszkodami w Europie zawita do Trójmiasta w weekend 9 i 10 września!

Przygotowaliśmy dla Was ekstremalne trasy:
INTRO - przedsionek piekieł 3km i ponad 15 przeszkód
DZIENNY REKRUT - 6km i ponad 30 przeszkód
NOCNY REKRUT - 6km i ponad 30 przeszkód do pokonania w egipskich ciemnościach
CLASSIC - 12km i ponad 50 morderczych przeszkód

Runmageddon Classic Sopot 09.09
Nocny Runmageddon Rekrut 9.09
Runmageddon Intro Sopot Trójmiasto 9.09
Runmageddon Kids Trójmiasto 9/10.09
Dzienny Runmageddon Rekrut


To jedyna impreza, na której będziecie mieli okazję zmierzyć się z DZIENNYM I NOCNYM REKRUTEM w jeden weekend!

Aż 5 tysięcy uczestników spodziewają się organizatorzy Runmageddonu, najbardziej ekstremalnego cyklu biegów przeszkodowych w Europie na starcie najbliższej edycji, która odbędzie się w dniach 9-10 września w Sopocie. Impreza zostanie zorganizowana na terenach sopockiego Hipodromu. Malownicze trasy zostaną poprowadzone również wokół ERGO Areny, jednej z najnowocześniejszych w Europie hal widowiskowo-sportowych oraz nadmorskimi plażami. Dorośli będą zmagać się z trasami naszpikowanymi licznymi przeszkodami zbudowanymi przez inżynierów Runmageddonu. Dla dzieci będzie przygotowana specjalna formuła, Runmageddon Kids, z osobną trasą i przeszkodami. Nie zabraknie również atrakcji dla kibiców, na których czekać będzie m.in. rozbudowana Strefa Kibica, Challenge i gastronomiczna.

W weekend 9-10 września Sopot stanie się polską stolicą dla wszystkich fanów pokonywania ekstremalnych przeszkód. W Runmageddonie, który odbył się w kwietniu w Gdyni wzięło udział blisko 5 tysięcy uczestników. Organizatorzy spodziewają się, że w Sopocie ten rekord zostanie pobity.

W sobotę trasę o długości 12 kilometrów z co najmniej 50 przeszkodami pokonywać będą uczestnicy Runmageddonu Classic. Po zmroku przyjdzie kolej na Nocny Runmageddon Rekrut, 6 kilometrowy dystans z 30+ przeszkodami. Niezwykła będzie nocna edycja. Jej start, jako jedyny przewidziany jest bezpośrednio z morza! Tutaj również odbędzie się przedstartowa rozgrzewka. Poza tym w sobotę odbędzie się również Runmageddon Intro na 3 kilometrowej trasie z co najmniej 15 przeszkodami. To idealny dystans dla wszystkich chcących zobaczyć, czym jest ekstremalny bieg przeszkodowy.

Niedziela zarezerwowana jest na dzienny Runmageddon Rekrut, 6 kilometrowy dystans z ponad 30 przeszkodami. Dzieci zarówno w sobotę jak i w niedzielę będą miały do dyspozycji specjalną trasę Runmageddon Kids (4-11 lat, 1 km i 15+ przeszkód).

Na wszystkich trasach uczestnicy zmierzą się z ciekawymi przeszkodami stworzonymi przez pomysłowych inżynierów Runmageddonu. Wśród tych najbardziej morderczych znajdzie się m.in. Indiana XXL, w której uczestnicy niczym Harrison Ford będą przelatywali nad ogromnym wykopem na ponad 10 metrowej linie. Podróż zakończy się przymusową kąpielą w wodzie. Zmagania odbywać się będą oczywiście przy akompaniamencie muzyki z filmu "Indiana Jones". Poza tym na trasie stanie przeszkoda Lodowa, do stworzenia której organizatorzy ściągną do Sopotu ponad 20 ton lodu! Oprócz tego nie zabraknie licznych Ścian, Ścian Łańcuchów,, Zasieków, a także żelaznych hitów Runmageddonu - przeszkód Multirig i Porodówki. Jeśli ktoś nie czuje się na siłach, aby pokonać jakąś przeszkodę, może ją ominąć wykonując określoną liczbę padnij-powstań. Wykonanie zadania nadzorować będą członkowie ekipy Runmageddonu.

Kibice będą mogli dopingować z bliska swoich zawodników i m.in. bawić się w specjalnie przygotowanej dla nich strefie kibica. Znajdą się w niej liczne atrakcje m.in. świeże jedzenie z Food Trucków, sklep Pitbull z oficjalną odzieżą Runmageddonu oraz specjalna strefa Haier Challenge. Strefa działać będzie w sobotę od 10:00 do 18:00, a w niedzielę od godziny 10:00 do 14:00.

Runmageddon to nie tylko dobra zabawa, ale również okazja do pomocy innym. Swój namiot w miasteczku zawodów rozbije Fundacja DKMS, która będzie szukać potencjalnych dawców szpiku, a wśród uczestników imprezy kwestować będą wolontariusze fundacji Cancer Fighter zbierający środki na leczenie dzieci chorych na nowotwór. Udzielić wsparcia będzie można również kupując na miejscu koszulki i gadżety tej fundacji.

Zobacz film:
Gdynia Nocny Rekrut https://www.facebook.com/RunmageddonPL/videos/1143706465676353/
Runmageddon Classic Gdynia:
https://www.facebook.com/RunmageddonPL/videos/1142155475831452/

Dla najmłodszych przygotowaliśmy formułę KIDS!

Jakie przeszkody spotkasz na trasie? Sprawdź i bądź gotowy!
KLIK -> https://www.runmageddon.pl/przeszkody
Pokaż siłę i charakter!

Im szybciej się zapiszesz, tym taniej!

Zapisy internetowe trwają do 7 września (czwartek) do godz. 15:00. Zapisy w Biurze Zawodów będą możliwe od piątku 16:00-21:00 oraz w dniach imprezy (o godzinach poinformujemy).

Zapisujcie się na stronie: https://www.runmageddon.pl/imprezy/letni-runmageddon-trojmiasto-2017

Przeczytaj także

Opinie (5)

 • można sie jeszcze zapisac na runmagedona? zaspałem :(

  • 0 0

 • Hałas

  Czy do tego potrzebna jest ta chora muza od 8 rano i wrzeszczenie prowadzącego. 8 godzina walenia tym techno. Nie można bez tego biec ?

  • 0 0

 • Po co to wszystko?

  Po co oni to robią? Serio pytam

  • 0 0

 • Hałas

  No właśnie - dlaczego mam słuchać wrzasku prowadzącego i tego dudnienia? Nie można biegać bez uprzykrzania się innym ludziom?

  • 0 0

 • a nie łaska podać dokładnych godzin startów?

  a bilety to dotyczą uczestników a nie widowni co tez nie jest napisane jasno

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl

Najczęściej czytane