• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat

Samodzielnie Z Mapą do Lasu - Gdynia Pustki Cisowskie - trening dla dzieci i dorosłych

Zapraszamy na kolejne Z Mapą do Lasu. Tym razem trening przygotowaliśmy na Pustkach Cisowskich w Gdyni. Wszystko przygotowane i dostępne całą dobę - to Ty decydujesz kiedy wybierzesz się na trening.

8 - 28 lipca 2024, godz. 23:59

Gdynia, ul. Leszczynki 216
bilety 10 zł
wrz 14

sobota, godz. 10:30 - 14:00

Kamień
bilety 25 zł
ulgowy 1 zł

Z Mapą do Lasu to wyjątkowe spotkanie rekreacyjno - treningowe organizowane przez zawodników klubu orientacji sportowej UKS "Azymut 45" Gdynia.
Jeśli masz ochotę wyjść do lasu, oderwać się na chwilę od miejskiego zgiełku i w miłej atmosferze spędzić czas, wszystko będzie przygotowane!


Spędź ciekawie wiosenne chwile i skorzystaj z gotowych tras!
To wydarzenie to okazja do wyruszenia samodzielnie do lasu - trasy dostępne całą dobę!
To też świetna okazja na weekendowy spacer z rodziną.

Nadal masz obawy, że to nie dla Ciebie? Niepotrzebnie! Chodzi o zabawę i poznanie okolicznych lasów.
Zapraszamy!
Wyślij zgłoszenie.


Każde Z Mapą do Lasu to różne trasy do wyboru - w zależności od stopnia zaawansowania.
Spacerujemy - truchtamy - biegamy - czy ścigamy się - z samym sobą, z pozostałymi uczestnikami? - każda forma jest dopuszczalna, każdy decyduje sam.
To Ty wybierasz sposób w jaki chcesz spędzić ten czas!
Jeśli nadal masz wątpliwości, napisz do nas - z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości zgloszenia@azymut45gdynia.org

Jeśli chcesz pospacerować z mapą, indywidualnie, w grupie, z rodziną (trasa dla początkujących jest tak zbudowana, żeby nawet najmłodsi mogli ją pokonać), chcesz potruchtać, spokojnie pobiegać lub pościgać się, czy też szukasz nowych wyzwań! Zapraszamy!

Wszystkie szczegóły dostępne na naszej stronie.

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres e-mail: zgloszenia@azymut45gdynia.org - z chęcią na nie odpowiemy.


Dostępne Trasy:
R - ok. 2,5km - Trasa dla początkujących, rodzin z małymi dziećmi, dzieci - jeśli nie miałaś/eś styczności z mapą, nie znasz symboliki, nie wiesz, jak posługiwać się kompasem to nie czekaj, przyjdź! Przekonasz się, że to potrafisz, pomożemy Ci.

A - ok. 3,0km - Trasa krótka, trochę trudniejsza technicznie od poprzedniej, polecana dla początkujących, którzy mieli już kontakt z mapą - ta trasa to wyzwanie dla początkujących i możliwość doskonalenia swoich umiejętności, w czym z chęcią Ci pomożemy.

B - ok. 4,5km - Trasa średnia- jest to nic innego jak standardowa trasa do biegów na orientację. Aby ją pokonać na pewno trzeba opanować podstawy. Dla profesjonalistów to wyścig z czasem, unikanie najdrobniejszych błędów i walka o każdą sekundę; dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z orientacją, to duże wyzwanie, jeśli Ci się uda rozpoczniesz wyścig z czasem, samym sobą, i błędami, których trzeba będzie unikać. I nad tym będziemy wspólnie pracować.

C - ok. 7,5km - Trasa dla zaawansowanych - "z utrudnieniami". Przede wszystkim ma na celu sprawienie trudności przy realizacji tego treningu. Dlaczego? Żebyśmy wyciągali wnioski, szkolili się i podnosili nasze umiejętności, nawet dla najlepszych pełne jego wykonanie może być wyzwaniem.
* Każda trasa może być w wariancie bez dróg, prosimy o zaznaczenie w zgłoszeniu - jeśli ktoś chciałby utrudnić sobie pokonanie trasy, to polecamy ten wariant, może to okazać się ciekawym doświadczeniem. Usługa jest gratisowa. 

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    10 zł
Zgłoszenia na spotkania Samodzielne przyjmujemy przez cały okres dostępności tras poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na naszej stronie lub mailem na adres zgloszenia@azymut45gdynia.org. Odpłatność wynosi 10 zł za każdą wydrukowaną lub zapisaną przez Was mapę. Liczymy na Waszą uczciwość! Opłaty należy dokonać przelewem na nasze konto.

W ciągu 24 godzin od po zaksiegowaniu wpłaty - wysyłamy na podany adres e-mail mapę z wybraną trasą do samodzielnego wydrukowania lub zapisania w telefonie.
Jeśli chcecie otrzymać mapę szybciej, przyślijcie na maila potwierdzenie wpłaty!

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl