• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza odwołana

Trening OCR Park

Dziedzina biegów przeszkodowych dynamicznie rozwija się w Polsce i na świecie. Stąd coraz większe zapotrzebowanie na miejsca, gdzie zawodnicy mogą rozwijać swoje umiejętności oraz wykonywać ćwiczenia w dążeniu do profesjonalizmu. Jedyny w Trójmieście ośrodek sportów przeszkodowych na świeżym powietrzu - OCR Park  zaprasza na treningi.

lip 20

sobota, godz. 12:00

Gdynia,
bilety 59 zł

8 - 28 lipca 2024, godz. 23:59

Gdynia, ul. Leszczynki 216
bilety 10 zł
Dzięki uwarunkowaniom terenu mogliśmy stworzyć kilka tras o różnym stopniu zaawansowania, z licznymi podbiegami i naturalnymi przeszkodami. Rozległy teren kilku hektarów pozwala na umiejscowienie wielu konstrukcji niezbędnych do przeprowadzenia zajęć dla znacznej ilości osób. Na oznakowanych trasach o długości od jednego do pięciu kilometrów można znaleźć wszelkie typy przeszkód, które pojawiają się na biegach typu OCR (Obstacle Course Racing) między innymi takie jak:
- kołowroty,
- leniwiec,
- snake,
- cuma,
- low rig,
- ninja rings,
- B-Wall
- Monkey Bar/Fly

Dużym atutem lokalizacji ośrodka jest położenie pokrywające się z cyklicznymi biegami terenowymi i przeszkodowymi takimi jak Biegun OCR oraz legendarny Bieg Morskiego Komandosa, a także bezpośrednie sąsiedztwo Adventure Parku - jednego z największych parków przygody w północnej Polsce.

Zapraszamy wszystkich, którzy już z nami trenują oraz tych, którzy chcieliby się sprawdzić w biegach przeszkodowych. Czekają na Was dwie grupy: OCRPARK dla dorosłych oraz GORILLAS OCR dla dzieci w wieku 5-14 lat.

Treningi odbywają się w następujące dni:
poniedziałek 17:30 i 19:00 OCRPARK I GORILLAS OCR
środa 17:30 i 19:00 OCRPARK I GORILLAS OCR
czwartek 17:30 i 19:00 OCRPARK I GORILLAS OCR
piątek 17:30 i 19:00 OCRPARK I GORILLAS OCR
sobota 11:00 OCRPARK I GORILLAS OCR
niedziela 10:00 OCRPARK
10:00(grupa chwilowo zapełniona), 11:00 (grupa chwilowo zapełniona), 12:00 GORILLAS OCR

Na każde zajęcia rodzic może zabrać dzieci, dzieci mogą zabrać rodziców  Treningi odbywają się równolegle. Pierwszy trening gratis!

Nowe osoby muszą zgłosić się wcześniej i ustalić godzinę swojego treningu, żebyśmy mogli sprawnie załatwić wszelkie formalności. Trening niedzielny dla nowych osób odbywa się o godzinie 12:00 (po treningu można zakupić karnet).

 

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    30-99 zł
Wejście pojedyncze - 30 zł
Karnet miesięczny od 99 zł

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl