• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Trening nordic walking z Moniką Faron

W sobotę, 24 kwietnia zapraszamy na trening nordic walking. Półtoragodzinne zajęcia dla początkujących i średniozaawansowanych realizowane są w jednej grupie od godz. 9:30 do 11:00 na Polance Redłowskiej w Gdyni. Spotkania mają na celu poprawę koordynacji ruchowej oraz aktywny wypoczynek na łonie malowniczej przyrody. Podczas naszej marszruty z kijkami poznamy prawidłowe postawy oraz ćwiczenia pozwalające ustabilizować przeróżne partie mięśni i ścięgien. Będzie to także czas na integrację oraz poznanie walorów przyrodniczych i krajoznawczych terenów nadmorskich.

mar 16

sobota, godz. 10:00

Mikorowo, parking leśny nad Jeziorem...
bilety 40-60 zł
maj 23-27

czwartek - poniedziałek

Gdynia,
bilety 1149 zł
>>> Zobacz wideo relację z jednego z naszych treningów NW

1. Jeśli nie posiadasz własnych kijów

-Zgłoś ten fakt prowadzącemu przed zajęciami mailem, najpóźniej na przeddzień zajęć.
-Jednorazowe wypożyczenie kijów na czas realizowanych zajęć to koszt 10 zł / os

2. Zakres zajęć:

-Rozgrzewka:
Jej celem jest przygotowanie organizmu do zwiększonej aktywności fizycznej. Wykonywane ćwiczenia wzmagają przepływ krwi przez mięśnie, co zmniejsza ryzyko wystąpienia kontuzji.

-Cześć główna, czyli właściwa:
Wędrówka nordic walking pozwala wypracować prawidłowe postawy ciała tak aby ruch sprawiał jak najwięcej przyjemności. W tej części poznamy więc różnorodne ćwiczenia fizyczne kształtujące siłę oraz gibkość. Co jakiś czas przystaniemy na chwilę aby uspokoić oddech, nacieszyć oczy malowniczą przyrodą oraz poznać atrakcje krajoznawcze lasów nadmorskich.

-Cześć końcowa:
W tej części zajęć zastosujemy spokojny, wolny marsz, ćwiczenia oddechowe i rozciągające. Następuje fizyczne i psychiczne wyciszenie organizmu, obniża się temperatura ciała i przepływ krwi w mięśniach. Część końcowa ma za zadanie zapobiec gwałtownemu spadkowi ciśnienia jaki mógłby nastąpić w trakcie nagłego przerwania ćwiczeń. Ćwiczenia rozciągające mają duży wpływ na elastyczność naszego ciała.

3. Zajęcia i zbiórka:

Zbiórka o godz. 9:15
- Czas zajęć: od 9:30 do 11:00 / prosimy o punktualność
Miejsce: Gdynia, parking przy Polance Redłowskiej
>>> Zobacz na mapie lokalizację miejsca spotkania.

4. Warunki udziału:

-Zgłoś mailowo swój udział organizatorowi podając imię, nazwisko, nr telefonu
adres do korespondencji: gr3miasto@gmail.com

-Wpisowe: 15 zł / opłatę należy uiścić w gotówce na miejscu zbiórki
Limit uczestników: 20 osób


Organizator nie uzezpiecza uczestników od NNW. Każdy uczestnik bierze udział na własną odpowiedzialność, co oznacza że dodatkową polisę na ten cel  wykupuje we własnym zakresie.


Faktura?
Jeśli potrzebujesz faktury, prześlij swoje dane oraz nip mailem
-Koszty dojazdu do/z miejsca zbiórki uczestnik pokrywa we własnym zakresie
-Każdy z uczestników wybiera się na własną odpowiedzialność
/ ubezpiecza się we własnym zakresie.

- Osoby niezgłoszone, nie będą powiadomione w razie jakichkolwiek zmian programowych
- Trening nordic walking przeznaczony jest dla osób dorosłych

Trening nordic walking prowadzi:

Monika Faron ,
mail. gr3miasto@gmail.com
tel. +48 518 615 291

Monika Faron licencjonowany instruktor, sędzia i trener Nordic Walking. Sędziuje zawody rangi ogólnopolskiej oraz międzynarodowej. Pasję swoją rozpoczęła ponad osiem lat temu i od tego czasu zaraża nią kolejne rzesze miłośników tego sportu. Aktywnie uczestniczy w wydarzeniach i inicjatywach organizowanych zarówno przez podmioty prywatne jak i publiczne gdzie propaguje i upowszechnia wiedzę na temat tej aktywności, szeroko dzieląc się swoim doświadczeniem ze świeżo upieczonymi adeptami nordicu.

W swojej karierze zawodniczej może poszczycić się tytułami i pucharami zdobywanymi na licznych zawodach rangi rejonowej i ogólnopolskiej. Ponadto prowadzi regularne treningi w ramach własnej grupy ćwiczeniowej, przygotowując zawodników przymierzających się do uczestnictwa w zawodach Nordic Walking. Od kilku lat bierze czynny udział w Teamie GR3miasto.

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl