stat

Treningi ogólnorozwojowe i wzmacniające - Biegaj bez kontuzji

Treningi ogólnorozwojowe i wzmacniające - biegaj bez kontuzji skierowane do wszystkich, którzy chcą zacząć biegać lub już złapali biegowego bakcyla. Polegać mają na: analizie techniki biegu i jej poprawy, ćwiczenia wzmacniające, siłowe, interwały mające za zadanie podnieść na wyższy poziom ogólną sprawność, wzmocnić mięśnie, poprawić gibkość, zapobiegać powstawaniu kontuzji, czerpać więcej radości i satysfakcji z treningu.

w każdą sobotę (do 27.11), godz. 10:00

Gdańsk, ul. Kościerska 7
Wstęp wolny
Dodatkowo treningi mają prowadzić do nauki wyznaczania sobie celów treningowych, utrzymania odpowiedniego tempa biegowego, poznania nowych ćwiczeń (ogólnorozwojowych, wzmacniających czy rozciągających) i poprawić najczęstsze błędy przy już stosowanych ćwiczeniach. Prowadzone są przez doświadczonego instruktora/biegacza (absolwenta AWFiS Gdańsk) Łukasza Marszałkowskiego Get-Active.

Serdecznie zapraszamy.

Przydatne informacje: zabierz ze sobą wygodne buty sportowe, sportowy strój dający swobodę ruchu oraz wodę, zajęcia odbywają się niezależnie od pogody.

Zajęcia trwają 90 minut.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl