stat
Impreza już się odbyła

Treningi ogólnorozwojowe i wzmacniające - Biegaj bez kontuzji

Treningi ogólnorozwojowe i wzmacniające - biegaj bez kontuzji skierowane do wszystkich, którzy chcą zacząć biegać lub już złapali biegowego bakcyla. Polegać mają na: analizie techniki biegu i jej poprawy, ćwiczenia wzmacniające, siłowe, interwały mające za zadanie podnieść na wyższy poziom ogólną sprawność, wzmocnić mięśnie, poprawić gibkość, zapobiegać powstawaniu kontuzji, czerpać więcej radości i satysfakcji z treningu.

wrz 25

sobota, godz. 10:00 - 13:00

Gdańsk,
Wstęp wolny

w każdą sobotę (do 18.12), godz. 10.00

Gdańsk, Jagiellońska
Wstęp wolny
Dodatkowo treningi mają prowadzić do nauki wyznaczania sobie celów treningowych, utrzymania odpowiedniego tempa biegowego, poznania nowych ćwiczeń (ogólnorozwojowych, wzmacniających czy rozciągających) i poprawić najczęstsze błędy przy już stosowanych ćwiczeniach. Prowadzone są przez doświadczonego instruktora/biegacza (absolwenta AWFiS Gdańsk) Łukasza Marszałkowskiego Get-Active.

Serdecznie zapraszamy.

Przydatne informacje: zabierz ze sobą wygodne buty sportowe, sportowy strój dający swobodę ruchu oraz wodę, zajęcia odbywają się niezależnie od pogody.

Zajęcia trwają 90 minut.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl