• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Trenuj z wojskiem 5

Trenuj z wojskiem 5 jednodniowe szkolenie dla chętnych w Gdyni. Budowa broni, strzelanie z karabinka MSBS Grot, rzut granatem, podstawy survivalu, czy walka. To wszystko poznają Ci, którzy wezmą udział w akcji Trenuj z wojskiem 5. 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej prowadzi nabór do 5. edycji tego popularnego projektu.

Trenuj z wojskiem 5 to bezpłatne, jednodniowe szkolenie, skierowane do osób cywilnych zainteresowanych poznaniem podstawowych umiejętności wojskowych. Instruktorzy-żołnierze, zapoznają uczestników m.in. z podstawami obsługi broni, zasadami survivalu, walki w bliskim kontakcie, pomocy medycznej czy zachowania podczas alarmu. W trakcie ćwiczeń, uczestnicy będą mogli także porozmawiać o codzienności żołnierza i służbie.

Ideą kampanii jest zapoznanie chętnych z podstawowymi umiejętnościami wojskowymi i obronnymi. Ta edycja wzbogacona zostanie o wiedzę i umiejętności z pogranicza wojskowości oraz właściwego zachowania się podczas sytuacji kryzysowych.

Każdy znajdzie tu coś dla siebie
Tegoroczna edycja Trenuj z wojskiem 5 w województwie pomorskim odbędzie się w sobotę, 18 maja na terenie 43 Bazy Lotnictwa Morskie w Gdyni-Oksywie w godzinach 08:00-16:00. W szkoleniach mogą wziąć udział tylko obywatele polscy w wieku 15-65 lat. Każdy z uczestników, po zakończeniu szkolenia otrzyma certyfikat.

Ważna informacja dla osób, które będą brać udział w akcji Trenuj z wojskiem 5. Na miejsce szkolenia należy stawić się minimum pół godziny przed rozpoczęciem ćwiczeń. Wejście na teren 43 Bazy Lotnictwa Morskiego przez bramę papieską od ulicy Zielonej. Należy mieć przy sobie dokument poświadczający obywatelstwo polskie: dowód osobisty lub paszport.

Gwarantujemy szkolenie pod okiem profesjonalnych instruktorów, wyżywienie ale przede wszystkim dobrą zabawę.

Więcej na https://www.wojsko-polskie.pl/7bot/

Zapraszamy.

Informacja o biletach

Zgłoszenie udziału w projekcie jest bardzo proste. Wystarczy wysłać swoje dane: imię, nazwisko, wiek, numer telefonu i email na adres 7pbot.trenujzwojskiem@ron.mil.pl lub telefonicznie: 723-665-955.


Ilość miejsc ograniczona do 150, warto więc się pospieszyć. Osoby zakwalifikowane otrzymają maila z wiadomością potwierdzającą ich udział w szkoleniu.

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl