• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

V Bieg Anioła

V Bieg Anioła na rzecz Hospicjum Pomorze Dzieciom tradycyjnie odbędzie się w grudniu a dokładnie 17.12.2022 by rok zakończyć dobrym anielskim akcentem! Obiecaliśmy Wam to w zeszłym roku, więc słowa dotrzymujemy! Wpisujcie datę do kalendarza i bądźcie z nami! Bieg stacjonarny odbędzie się 17.12.2022 w Gdańsku Brzeźnie start i meta na wysokości wejścia na plażę nr 55.

Limit miejsc:
W tym roku na linię startu zapraszamy 700 osób (oczywiście w anielskich strojach). Każdy biegacz może liczyć na pakiet startowy oraz anielski medal.
Dodatkowo uruchamiamy również V Bieg Anioła w wersji wirtualnej od 19.12.2022 do 31.12.2022 aby każdy spoza Trójmiasta mógł być z nami.

Trasa bieg stacjonarny
Podobnie jak w 2022 roku startujemy z plaży w Brzeźnie i wdychając świeże morskie powietrze, robimy na luzie 5 km
Biegniemy z pomiarem czasu.

ZapisyTrasa bieg wirtualny
Tam gdzie chcesz i ile chcesz ale minimum 2 km biegiem, rowerem, hulajnoga, na wrotkach jak chcesz!

ZapisyKonkurs
Oczywiście konkurs na najAnioła rzecz ważna! 3 kategorie: męska, żeńska i dziecięca! Czas rozglądać się za strojem! Wygrywają najbardziej oryginalne anioły w biegu stacjonarnym! Ale mamy też coś dla biegaczy wirtualnych! kompletujcie drużyny max 10 osób, będą nagrody- więcej informacji w krótce.

Atrakcje
Możecie na nas liczyć w tym zakresie - najlepszy biegowy DJ, pyszna strefa gastro oraz anielska cierpliwość i atmosfera w powietrzu.

Cel
Przyjaciele z Hospicjum Pomorze Dzieciom i ich mali podopieczni czekający w swoich domach na przyjazd opieki medycznej.
Jak zawsze, możecie mieć pewność, że każda złotówka przekazana przez Was trafi do Hospicjum

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl