• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Przedświąteczny weekend dla aktywnych. Propozycje na 17-18 grudnia

mip
16 grudnia 2022 (artykuł sprzed 1 roku) 
Opinie (5)
W przedświąteczny weekend odbędzie się m.in. charytatywny Bieg Anioła. W przedświąteczny weekend odbędzie się m.in. charytatywny Bieg Anioła.

Przedświąteczny weekend dla aktywnych zapowiada się bardzo ciekawie. Odbędą się m.in. dwa charytatywne biegi, podczas których uczestnicy będą mieć na sobie niecodzienne stroje. Po raz pierwszy będzie można także skorzystać ze wszystkich trójmiejskich lodowisk i wybrać się na łyżwy. Ponadto odbędzie się ciekawa gra towarzyska, a także morsowanie. Wszystkie imprezy i treningi znajdziecie w naszym Kalendarzu imprez.Sprawdź Kalendarz imprez na weekend, 17-18 grudniaNagi Bieg MikołajkowyW niedzielę, 18 grudnia, o godz. 11 na bulwarze Nadmorskim w GdyniMapka odbędzie się charytatywny Nagi Bieg Mikołajkowy. Będzie to specyficzne wydarzenie, bowiem uczestnicy wystartują... niemal nago. Strój to bowiem sama bielizna oraz czapka mikołaja.

Przeczytaj naszą zapowiedź imprezyKoszt uczestnictwa to dowolna kwota, minimum 99 zł. Wystarczy wpłacić pieniądze na zbiórkę, a następnie się stawić. Zebrane środki będą przeznaczone na prezenty dla dzieci z Domu Dziecka oraz na pomoc koleżance organizatorów, która ze swoją matką opiekuje się niepełnosprawnym, przykutym do łóżka bratem chorującym na glejaka mózgu.

Nagi Bieg Mikołajkowy (2 opinie)

(2 opinie)
99 zł
imprezy i akcje charytatywne, bieg


Otwarcie lodowiska w GdyniW sobotę, 17 grudnia, o godz. 17 odbędzie się uroczysta inauguracja sezonu na gdyńskim lodowisku. W tym roku zmieniło ono lokalizację i mieści się pomiędzy halą sportowo-widowiskową Polsat Plus Arena Gdynia a centrum handlowym RivieraMapka. Wśród atrakcji zaplanowano: pokaz jazdy dwóch solistek ze szkoły łyżwiarstwa Łyżwy3City.pl, który będzie składał się ze skoków, piruetów, sekwencji kroków i elementów wykonywanych przez profesjonalnych łyżwiarzy na zawodach, godzinną naukę jazdy na łyżwach dla początkujących wraz z konkursami i animacji z wykorzystaniem pachołków, tyczek, krążków, obręczy hula-hop i szarf.

Sprawdź, jak wygląda gotowe do otwarcia lodowisko w GdyniNatomiast o godz. 19:15 lodowisko zostanie udostępnione wszystkim chętnym. Jednorazowy bilet normalny kosztować będzie 14 zł, ulgowy 8 zł, a dla osób posiadających ważną Kartę Mieszkańca, z uprawnieniami Karty Gdynia Rodzinna lub Karty Gdynia Senior Plus - 6 zł. To cena za godzinę jazdy. Parę łyżew naostrzymy za 10 zł. Natomiast w wypożyczalni zostawimy 12 zł, gdy będziemy chcieli skorzystać z tamtejszych łyżew, a 4 zł za kask.

Przypomnijmy, że ponadto działają już lodowiska: w Sopocie przy moloMapkahali OliviaMapka oraz na placu Zebrań Ludowych w GdańskuMapka.

Otwarcie Lodowiska w Gdyni

pokaz


V Bieg AniołaW sobotę, 17 grudnia, o godz. 10 spod wejścia nr 55 na plaży w BrzeźnieMapka wystartują biegacze w charytatywnym V Biegu Anioła. 740 uczestników w strojach aniołów wystartuje na rzecz Hospicjum Pomorze Dzieciom. Trasa 5-kilometrowego biegu prowadzić będzie nadmorską promenadą aż do Nowego Portu, gdzie nastąpi "nawrotka" i powrót do miejsca startu. Na wszystkich uczestników czekać będą pamiątkowe medale. Ponadto odbędzie się także konkurs z nagrodami na najlepsze, anielskie przebranie. Organizatorzy przygotowali także scenę z DJ-em oraz strefę gastronomiczną.

Pomóc można także, biorąc udział w wirtualnej wersji biegu. Potrwa on od 19 do 31 grudnia. Wystarczy pokonać co najmniej 2 km, biegnąc, maszerując, płynąc lub jadąc na rowerze. Internetowe zapisy trwają do piątku, 16 grudnia, do godz. 23:59. Koszt to 71 zł.

Zobacz, jak wyglądał Bieg Anioła w 2019 r. Materiał archiwalnyV Bieg Anioła

59 - 71 zł
bieg

Wirtualny Bieg Anioła

59 - 71 zł
bieg


Mafia - Budzi się miastoCiekawą propozycję na piątkowy wieczór, 16 grudnia, ma gdańska ProjektorniaMapka. O 18:30 odbędzie się kolejna edycja gry w Mafię. To towarzyska gra znana przede wszystkim z obozów, czy imprez. Każdy będzie mógł wczuć się w rolę wyznaczoną losowaniem postaci na początku gry. Jak mówią organizatorzy, nie ma się czego bać, wystarczy przyjąć swoją nową rolę i zacząć żyć rzeczywistością np. policjanta tropiącego złoczyńców. Start rozgrywki zaplanowano na godz. 19, a pół godziny wcześniej odbędzie się tłumaczenie zasad nowym uczestnikom.

Aby wziąć udział, należy zapisać się, dzwoniąc pod nr telefonu: 58 343 46 91 lub drogą mailową: projektornia@gak.gda.pl. Koszt wstępu to 5 zł. Warunkiem uczestnictwa jest ukończenie 15 lat.

Mafia | Budzi się miasto

5 zł
spotkanie, gry, turniej


Pozostałe imprezy i treningi dla aktywnych:

XXVIII Harce Prezesa (4 opinie)

(4 opinie)
70 - 100 zł
impreza na orientację

Piesze wędrówki z rodziną, edycja 6/2022 (ostatnia)

rajd / wędrówka

Parkrun Wzniesienie Osowy

bieg, zajęcia rekreacyjne, trening

Ćwiczenia i medytacja Qigong Falun Dafa

spotkanie, zajęcia rekreacyjne

Sopocianie Zawsze w Formie

zajęcia rekreacyjne
Qigong Falun Dafa w parku w Sopocie Qigong Falun Dafa w parku w Sopocie
Impreza odwołana

Qigong Falun Dafa w parku w Sopocie

w plenerze, zajęcia rekreacyjne

Marinowe morsowanie (1 opinia)

(1 opinia)
15 zł
morsowanie

Morsowanie w Gdańsku

morsowanie

Morsowanie w Sopocie (1 opinia)

(1 opinia)
morsowanie

Morsowanie w Gdyni

morsowanie
mip

Wydarzenia

Opinie (5)

 • (2)

  Wygląda na to, że większość w trójmieście to ateiści, którzy nie wiedzą co można zrobić kilka dni przed świętami. Co się dziwić, jak to jest bastion kapciowego Merkel, co to na tle krzyża przed wyborami się fotografował, a potem nie będzie klękał przed biskupami.

  • 5 11

  • klękać przed biskupami?

   a dlaczego ktoś ma klękać przed biskupami? sami sobie taki zawód wybrali. Przed lekarzami też nikt nie klęka a mają o wiele większe zasługi dla społeczeństwa.
   Czy przełożony tych biskupów wg biblii kiedyś oczekiwał aby przed nim klękano? Raczej umniejszał swojej osobie i starał się być jak najbliżej najbardziej potrzebujących a nie obwoził się lektykami i nie kazał całować po sygnetach.

   • 6 4

  • Nie mow ludziom jak maja zyc i co maja robic. Chcesz to chodz na rekolekcje i roraty, droga wolna.

   • 5 0

 • 99 zł minimum

  Rozbierasz się i biegniesz - dobrze przeczytałem???? Czy coś może przeoczyłem....

  • 1 0

 • Ja moje bahory wywalam na dwoŕ zeby puszki zbierały.

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Gry Parkowe na Orientację Zabawa z Mapą Gdynia Witomino

20 - 27 zł
impreza na orientację

Sensual Fluid Move z Evelką

129 zł
kurs tańca

Blaster Games - Gry Nerf Gdynia

65 zł
gry, zajęcia rekreacyjne

Forum

Najczęściej czytane