• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Warsztaty Be Active Tour

Ewa Chodakowska & Be Active Team zapraszają na największą trasę warsztatów fitness Be Active Tour powered by Nałęczowianka edycja 2017/2018.

Warsztaty w ramach trasy prowadzone są przez Ewę Chodakowską i Be Active Team - grupę najlepszych trenerów z różnych dyscyplin fitness związanych z warszawskim studiem fitness Artis Be Active.

Plan wydarzenia:

10:00-11:30 Rejestracja uczestników
11:30-12:00 Rozgrzewka z Danielem Żołkiem
12:05-13:05 Trening z Ewą Chodakowską i power speech
13:30-14:30 Trening z Lefterisem Kavoukisem
14:35-15:20 Trening z Piotrem Karwatem
15:25-16:10 Trening z Tomkiem Choińskim
16:15-17:15 Zdjęcia z Ewą Chodakowską i teamem Be Active


BILET STANDARD: 120 zł
BILET VIP*: 150 zł

pakiet dodatkowo obejmuje:

- gwarancję miejsc treningowych w pierwszych rzędach (blisko sceny)
- analizę składu ciała u dietetyka BE ACTIVE

WAŻNE INFORMACJE:

Sklep nie generuje e-biletu dla uczestnika oraz nie wysyła e-maila potwierdzającego rejestrację. Po poprawnej rejestracji pojawia się ekran z podziękowaniem za rejestrację.

Rejestracja uczestników w dniu i miejscu odbywania się warsztatów odbywa się na podstawie listy wygenerowanej przez system - niezbędne jest posiadanie ze sobą dowodu tożsamości. Do treningu zostaną dopuszczone tylko te osoby, które zarejestrowały się wcześniej poprzez formularz online i otrzymały potwierdzenie bycia zarejestrowanym.

Po zweryfikowaniu tożsamości uczestnik zostaje zarejestrowany i otrzymuje jednorazową opaskę, którą zakłada przy stanowisku rejestracyjnym.

Opaska jest dowodem rejestracji i upoważnia uczestnika do wzięcia udziału w treningach. Podczas trwania warsztatów uczestnik nie może przekazać innej osobie swojej opaski. Uczestnik, którego opaska przy próbie zdjęcia zostanie naruszona, może zostać usunięty z imprezy.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Ze względu na charakter miejsca odbywania się warsztatów, organizator nie zapewnia uczestnikom przebieralni. Aby usprawnić organizację, sugerujemy przybycie w strojach sportowych. Prosimy nie zabierać ze sobą cennych rzeczy, ponieważ organizator ani właściciel obiektu nie bierze odpowiedzialności za rzeczy osobiste uczestników. Na warsztatach ćwiczymy w obuwiu sportowym przeznaczonym do tego celu.

CO ZABRAĆ ZE SOBĄ:

- matę do ćwiczeń,
- mały ręcznik,
- sportowe obuwie przeznaczone do ćwiczeń fitness,
- strój sportowy.

Wodę zapewnia Nałęczowianka. Kolorowo motywować i inspirować będzie strefa NeoNail, a wniej tajniki manicure hybrydowego, konkursy z nagrodami, strefa testów i foto.

PARTNERZY WYDARZENIA:

- Nałęczowianka
- NeoNail
- ViVita - energia i ochrona
- Coty
- Adidas
- BeDiet.pl
- BeActiveTV.pl
- BeBio.pl
- Artis Be Active
- Magazyn Be Active dietetyka & fitnessPrzeczytaj także

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl