• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Wieczór saunowy w stylu Total Experience

Zapraszamy na wieczór saunowy total experience! To nie tylko relaks dla ciała, ale także dla duszy. Pozwól się ponieść falom naturalnych doznań. Odpręż się w blasku światła i pozwól zmysłom odkryć magiczny świat natury, ziołowych naparów oraz mistycznego dymu. To niezapomniana podróż, która zostawi w Tobie ślad głębokiego spokoju i wewnętrznej harmonii.

Prowadzący: Lech Szemraj

W PROGRAMIE:

Magia Dymu Odkryj Spokój i Harmonię
W dzisiejszym zabieganym świecie stres i napięcie są wszechobecne. Rytuał dymny, znany jako Magia Dymu, bazujący na starożytnej tradycji kadzideł, pomaga odzyskać równowagę i spokój. Magia Dymu to potężne narzędzie do redukcji stresu. Specjalnie wyselekcjonowane kadzidła, pobudzając zmysły, wprowadzają harmonię i wyciszenie. Aromatyczne nuty kadzideł poprawiają nastrój i skłaniają do refleksji. Regularne praktykowanie rytuału przynosi długotrwałe korzyści, w tym lepszy sen i koncentrację. Magia Dymu to zaproszenie do odkrycia wewnętrznego spokoju.

Zastrzyk energii Źródło Odprężenia i Ożywienia
To wyjątkowy seans saunowy, który relaksuje ciało i stymuluje umysł. Rytuał przenosi uczestników w stan głębokiego odprężenia za pomocą rozprowadzanej aromatycznej mieszanki ziół. Poprzez oddech i właściwości terapeutyczne ziół, które wspomagają krążenie, poprawiają nastrój i dodają energii. To więcej niż tylko chwila wytchnienia to prawdziwe doświadczenie regeneracji i odbudowy.
 
Sekretny szum drzew Cisza i ukojenie
Dźwięk liści to symfonia natury, pełna delikatnych szelestów i subtelnych szmerów. Przypomina delikatne szepty przyjaciół. Gdy wiatr przemyka przez korony drzew, liście tańczą w rytm jego tańca, wywołując łagodne suszenie i szumienie, jak dźwięki tajemniczego instrumentu. To melodia, która ukoi twoje zmysły i przeniesie cię w świat spokoju i harmonii z naturą.
 
Dodatkowo:
Peeling w łaźni parowej
Ciepłe, ziołowe napary
Lekkostrawne przekąski

TOTAL EERIENCE:
Ceremonia Total Experience to rytuał, w trakcie którego uruchamiasz zmysły i czerpiesz przyjemność całym ciałem, nie wzrokiem jak podczas innych seansów saunowych. Wykonywany na niższej temperaturze pieca niż zazwyczaj. Trwa około 20 minut. Relaksować Cię będą kadzidła, dymy, napary z ziół i olejki.
W trakcie ceremonii sauna jest wietrzona, aby schłodzić atmosferę i dostarczyć świeżego powietrza przed kolejnymi doznaniami zapachowymi. Całość umila relaksacyjna muzyka.
 
DODATKOWE INFORMACJE:
Prosimy o przynoszenie minimum 2 dużych ręczników.
Pomiędzy rytuałami podczas relaksu w strefie wypoczynku zaserwujemy delikatne przekąski i ziołowe napary.

Dołącz do naszego Wieczoru Saunowego i pozwól swojemu ciału i umysłowi na pełną regenerację. Zadbaj o siebie w wyjątkowy sposób i doświadcz pełni relaksu w magicznym otoczeniu naszej sauny. Nie przegap tej wyjątkowej okazji!
Zapraszamy Serdecznie!
 
BILETY:
139 zł Klubowicze
189 zł osoby spoza klubu
 
DATA WYDARZENIA:
 
21 czerwca, godzina 20.00

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl