• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Wielkie otwarcie OCR Park

Zapraszamy do świata Biegów Przeszkodowych. Bazując na wielu latach doświadczeń organizacji biegów, stale rozbudowując bazę przeszkód, stworzyliśmy miejsce, w którym każdy będzie mógł trenować!

Nie ważne czy dopiero rozpoczynasz, czy jesteś zawodnikiem, czy masz lat 5 czy 75, tutaj będziesz mógł właściwie dobrać rodzaj treningu dla swoich potrzeb. Na oznakowanych trasach o długości od jednego do pięciu kilometrów można znaleźć wszelkie typy przeszkód, które pojawiają się na biegach typu OCR (Obstacle Course Racing) oraz na coraz bardziej popularnych Ninja Track, między innymi takie jak:
- kołowroty,
- leniwiec,
- snake,
- cuma,
- low rig,
- ninja rings,
- B Wall
- Monkey Bar/Fly
A jeżeli czegoś nie znalazłeś - zgłoś nam - z chęcią zbudujemy kolejne przeszkody.

Ośrodek OCR Park jest zlokalizowany na terenie Adventure Park. Sympatycy biegania znają za pewne nasz bieg przeszkodowy Biegun OCR. Na terenie OCR Parku funkcjonuje szatnia, przebieralnia, toalety i prysznice, obiekt jest częściowo oświetlony. Już od ponad roku w tworzącym się obiekcie trenuje dziecięca grupa Gorillas, a nasi trenerzy rozpoczęli także tworzenie grup treningowych dla dorosłych o różnym stopniu zaawansowania.

Dodatkowo częstymi gośćmi są grupy treningowe z całego Trójmiasta i okolic. Zawodnicy mogą przygotować się do terenowych biegów z przeszkodami, poznać tajniki pokonywania przeszkód zarówno na poziomie podstawowym jak i zaawansowanym oraz dostosować plan treningowy do własnych potrzeb. Ponadto na terenie OCR Parku organizowane będą warsztaty z udziałem trenerów OCR, crossfit itp.; oraz szkolenia dla licencjonowanych sędziów Stowarzyszenia OCR Polska. Planujemy także obozy i zgrupowania treningowe.

Obiekt nieustannie się rozrasta. Powstają nowe konstrukcje i udogodnienia dla korzystających z nich zawodników.Zapraszamy wszystkich fanów biegów przeszkodowych! Gwarantujemy - będzie się działo!
Gośćmi specjalnymi będą Leon Kofoed oraz Nikolaj Dam - zawodnicy OCR z Danii plasujący się na najwyższych miejscach w klasyfikacji Mistrzostw Europy.

Harmonogram:
12:00 - Zapoznanie z trenerem, możliwość przetestowania przeszkód, porady treningowe
14:00 - Oficjalne otwarcie z udziałem władz Miast Gdynia
15:00 - OCR PARK Challenge 1
16:00 - Zakończenie

Cena pojedynczego wejścia 30 zł. Karnety w cenie od 99 zł za miesiąc treningów; Zapraszamy na nasz fb Biegun OCR oraz już niebawem na www.ocrpark.pl

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl