stat
Impreza odwołana
PATRONAT

Wirtualny Bieg Niepodległości 2020

Drodzy,
w związku z opublikowanym dzisiaj projektem Rozporządzenia zmieniającego rozporządzenie z dn. 9 października 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, informujemy o odwołaniu Biegu Niepodległości w formacie hybrydowym.
Jest to dla nas niezwykle trudna decyzja. Jak doskonale zdajecie sobie sprawę, na niecałe 2 dni przed biegiem jesteśmy już w pełni przygotowani do jego organizacji. Mamy wyprodukowane medale, koszulki, numery startowe i zamówione wszystko, co jest potrzebne do organizacji tego wydarzenia. Przede wszystkim jednak, liczyliśmy, że będziemy mogli wreszcie spotkać się z Wami na realnym biegu - z wyznaczoną trasą, pomiarem czasu, ale też zachowanymi daleko idącymi środkami bezpieczeństwa. Niestety, opublikowany projekt rozporządzenia nie daje na to nadziei.


Opcje zawodnicze

W takiej sytuacji, dla osób, które wybrały udział w hybrydowej formule Biegu Niepodległości, mamy do zaproponowania dwie opcje:

1. Start w biegu wirtualnym. Jeszcze dzisiaj wyślemy drogą mailową kod uprawniający do startu w biegu wirtualnym oraz instrukcję dołączenia do tej rywalizacji. Pakiety startowe będzie można nadal odebrać w namiocie, w którym miało się mieścić Biuro Zawodów. Punkt ten będzie umiejscowiony przy plaży Gdynia Redłowo (Bulwar im. Feliksa Nowowiejskiego) i będzie otwarty w sobotę i niedzielę w godzinach 8:00 - 15:00. Osoby, które nie odbiorą pakietu, otrzymają go kurierem w ramach wniesionej opłaty startowej. Instrukcja dołączenia do biegu wirtualnego znajduje się TUTAJ.

2. Zwrot wpisowego. Na prośbę zawodników będziemy dokonywać zwrotów opłat startowych, pod warunkiem, że zawodnik nie wystartuje w biegu wirtualnym i nie odbierze pakietu startowego Liczymy jednak, że zostaniecie z nami w formie wirtualnej i wspólnie, tradycyjnie, na biegowo uczcimy rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. W sprawie zwrotów wpisowego, prosimy pisać na info@gpxgdynia.pl. Takie zgłoszenia przyjmujemy do 10 listopada.

Nagrody zamówione w ramach programu lojalnościowego również będzie można odebrać w namiocie, z którego będą wydawane pakiety startowe. Podobnie - "piąty" element kolekcjonerskiego medalu dla posiadaczy całorocznych karnetów Grand Prix Gdyni 2020.

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    45 - 50 zł
Rejestracja na Zawody jest dostępna w terminie 8 lipca – 4 listopada 2020 roku.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl