stat
PATRONAT

Wirtualny Bieg Niepodległości 2020

Zapraszamy do udziały Wirtualnego Biegu Niepodległości. Załóż patriotyczną koszulkę, która znajduje się w pakiecie i ruszaj na swoją ulubioną trasę. Wirtualny bieg będzie trwać od 6 do 11 listopada, przez cały ten okres możesz poprawić swój wynik wiele razy.

W biegu wirtualnym obowiązują te same dystanse co w biegu realnym: biegowe 5 i 10 km.

RegulaminW zawodach może wziąć udział osoba, która poprawnie zarejestrowała się na Zawody poprzez portal SlotMarekt.pl lub osoba, która posiada karnet Grand Prix Gdynia oraz dołączy do wyścigu, który znajduję się na platformie VRace by Sport Heroes.

Warunkiem uczestnictwa w Zawodach jest posiadanie bezpłatnego konta na stronie www.myvrace.com, poprawnie dokonanie rejestracji na Zawody za pomocą otrzymanego kodu oraz posiadanie urządzenia lub aplikacji mobilnej do mierzenia dystansu oraz czasu, która jest kompatybilna z portalem www.myvrace.com.

Aplikacje mobilne kompatybilne z portalem:

adidas Running by Runtastic, Decathlon Coach, Garmin Connect™, Nike Training Club, Nike Run Club, Fitbit, Rouvy, Run with Map My Run, Map My Ride GPS Cycling Riding, Walk with Map My Walk, Polar Flow, RunKeeper, Suunto, TomTom Sports, Withings Health Mate

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    45 - 50 zł
Rejestracja na Zawody jest dostępna w terminie 8 lipca – 4 listopada 2020 roku.

20 października - 15 listopada 2020, godz. 00:00

Online
bilety 30 zł
lis 28-29

sobota - niedziela, godz. 8:00 - 16:00

Gdynia, Bulwar Nadmorski
bilety 45 - 50 zł

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl